Od deski do deski

Format: EPUB.MOBI

25.01

1:

Cena:


ISBN

9788301202224: Wydawnictwo

Format

119: https://woblink.com/ebook/mitologia-grecka-i-rzymska-katarzyna-marciniak-135723u

Cena:


Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce

Autor: Villoldo Alberto

Autor łączy postępy medyczne z praktykami szamańskimi tworząc medycynę leczącą ciało. umysł i duszę. Nakłania do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się twórcą swego przeznaczenia i zdrowia. Dowiesz się. jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania tak istotny jest stan jelit. Poznasz zasady detoksykacji i unikania najpowszechniejszych toksyn. Znajdziesz tu szczegółowy opis superżywności i metod skutecznej suplementacji w diecie. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu negatywnie wpływające na zdrowie. Na poziomie duchowym odetniesz się od przeszłości i uzdrowisz wszystkie mentalne rany. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oddechowe i medytacyjne. Skorzystaj z medycyny przyszło

29.2: https://woblink.com/ebook/rosyjski-leksykon-zdrowia-ludowe-metody-przywracania-rownowagi-duszy-i-ciala-tschenze-vadim-136121u

Cena:


ISBN

9788381471428: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/substancja-klaudia-kloc-muniak-136724u

Cena: 6.9


Wszystko. co mamy

Autor: Golnaz Hashemzadeh Bonde

Iran. okres rewolucji.

Nahid poznaje Masooda w trakcie przyjęcia wydanego na jej cześć. Właśnie została przyjęta na studia medyczne. Jedna z siedmiu córek. duma rodziny. Oboje mają po 18 lat. On wierzy w wolność i jest przekonany. że należy zburzyć dawny ład. Dla Nahid walka o ideały jest jak dziecinny. naiwny sen. Rewolucja spada na nich niczym gwiezdny deszcz.

Masood wciąga Nahid w szeregi tajnej grupy podobnych do nich młodych ludzi. Roznoszą po mieście ulotki z rewolucyjnymi hasłami. Wiedzą. że ryzykują. ale to. co robią jest tak ekscytujące. tak przerażające. tak wciągające. Są przecież młodzi. są nieśmiertelni.

Wkrótce okazuje się. że za udział w przewrocie zapłacą o wiele wyższą cenę. niż mogli przypuszczać. Dramatyczne wydarzenia tamtych dni położą się mrocznym

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:


ISBN

9788301201760: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/mobbing-w-miejscu-pracy-malgorzata-gamian-wilk-135845u

Cena:książki ekonomiczne, sulamitka, e logistyka, rafał wonicki, tomek na czarnym lądzie pdf, bruce lipton pdf, marek sarjusz-wolski, mury hebronu pdf, eliza orzeszkowa wiersze, zychowicz żydzi, programowanie lua, młody kozak, inne pieśni, alicja w krainie czasow, katarzyna miller książki pdf, słownik angielski pdf, niegrzeczna dziewczyna, miesiące po angielsku ćwiczenia pdf, ewangelia św jana pdf, czarny bóg, richard branson książki, julian tuwim życiorys, metro 2033 online, dom czwarty pdf…