https://woblink.com/product-publication/download/126044/epub

1:

:

Cena:


Pieśni Dawnej Jonki. Tom I

Autor: Michał Kamiński

Krwawe bitwy. rodowe intrygi i dworskie romanse.

Każdy mieszkaniec ludnego i potężnego Królestwa Jonki wie. że kiedy Pani Luna zasłania oblicze Wielkiego Sola i dochodzi do zaćmienia. to znak. że zdarzą się rzeczy wielkie. a urodzone w tym czasie dziecię wysokiego rodu czeka wielka przyszłość.

Wie o tym również ambitny. skoligacony z dworem hrabia Henryk z Lirwelii. Kiedy zostaje wezwany przez króla do udziału w wojnie. snuje swój własny plan. rozpoczynając grę o najwyższą stawkę. Będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół. ale czy to wystarczy. by pokonać dumnych baronów Jonki?

Tak rozpoczyna się polityczna intryga. dworski romans i rycerska przygoda. A wszystko to rozgrywa się w nowym. nieznanym świecie osadzonym w realiach doj

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:


30.5

https://woblink.com/ebook/na-szlaku-trumien-peter-may-126059u: https://woblink.com/product-publication/download/126059/epub

:

Cena:


Na szlaku trumien

Autor: Peter May

Wyspa Harris. Hebrydy Zewnętrzne.

Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia. gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem. by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne. co znajduje w domu. to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

 

Wyspa Flannana.

Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych. z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników. zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności. skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

 

Edynburg.

Karen Flemming. zbuntowana nastolatka.

Autor: Anna Gielewska

Cena:


Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy.

Autor: Izabella Rodzik-Sambierska

Książka stanowi kontynuację i uzupełnienie wcześniejszej publikacji Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków tej samej autorki.

O ile jednak wcześniejsza książka dotyczyła ludzkich emocji. o tyle ta dotyczy sytuacji codziennych. Gdy spotkacie służbowo lub towarzysko osobę anglojęzyczną. to zapewne zechcecie z nią porozmawiać – oczywiście w języku angielskim.

Jeśli tematem rozmowy będzie dom. praca. rodzina. szkoła czy zakupy. to Jak i o czym po angielsku? z pewnością w tym pomoże.

A gdy będziecie za granicą i rozchorujecie się. dopadnie was ból zęba lub inne dolegliwości i trzeba będzie szukać pomocy u lekarza. to w Jak i o czym po angielsku? znajdziecie właściwe słówka i wyrażenia. pomocne w p

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:zwiadowcy bitwa o skandię, okrutny książę pdf, menkel, uwikłani chandler pdf, samodzielność samorządu terytorialnego, kardioseksuologia, cisza białego miasta mobi chomikuj, jakoś to będzie szczęście po polsku, hugo bader audyt, janina godłów-legiędź, bezpośrednie inwestycje zagraniczne pdf, niewidzialny człowiek z salem, prostytutki krakow, linda kage, bogowie i herosi greccy, retrogresja, achaja tom 1 pdf…