Różności. Fraszki w szczególności

Autor: Andrzej Wilbik

Błyskotliwe i humorystyczne wierszyki oraz prozatorskie opowieści Andrzeja Wilbika w lekki sposób podejmują niełatwą tematykę skomplikowanych relacji damsko-męskich. codziennych rozterek oraz nałogów i słabości. Opisują to. co człowiekowi najbliższe – życiowe dylematy i problemy dnia codziennego.

Lekkie. zabawne utwory są doskonałą odskocznią od szarej rzeczywistości i nietuzinkowym sposobem na poprawę nastroju. Każda z fraszek zakończona jest trafną. często zaskakującą puentą. To wszystko sprawia. że publikacja „Różności. Fraszki w szczególności” jest doskonałą lekturą dla osób z dużym poczuciem humoru i z dystansem podchodzących do życia.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 16.9


ISBN

9788380322240: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/trwaj-przy-mnie-elizabeth-strout-ewa-westwalewicz-mogilska-134114u

Cena:katechizm piusa x, dziewczęta z auschwitz książka, opowieści z dzikich pól, książka faraon, e biblioteka za darmo, pyszne obiady anna starmach, ibuk pwn, czasopisma pdf za darmo, sekrety szeptuch, upojenie pdf, boyne, marketing kotler pdf, szanchaj…