ISBN

9788395053627: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-i-futbol-burzynski-jared-133859u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest autorką wielu artykułów poświęconych noetyce. które publikuje w prasie branżowej. Natomiast Danuta Dudzik doznała wielu niezwykłych zjawisk. które opisuje w tej książce. Ich wspólne dzieło mobilizuje do zmiany zachowań i myślenia o otaczającym nas świecie.

Współczesna fizyka kwantowa udowadnia. że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się dotychczas wydawało. Dzięki tej publikacji zapoznasz się z wynikami najnowszych badań naukowców z wielu krajów. którzy podjęli próby wyjaśnienia zjawisk paranormalnych oraz ich związku z funkcjonowaniem mózgu człowieka. 

W tej książce Autorki wyjaśniają:czym jest rzeczywistość.zjawisko bilokacji i jak jej doś

11.99: https://woblink.com/ebook/pies-baskerville-ow-arthur-conan-doyle-136246u

Cena:wielka czwórka agatha christie, nightfire, ebook abonament, dobra powieść obyczajowa, resnick halliday pdf, piąta ewangelia pdf, zabawy ortograficzne do druku, sekret listu, świadczenia na rzecz pracowników, zwalnianie pracowników, fabryka słów karty, test z lektury przygody tomka sawyera wsip, simon oraz inni pdf, ibuk.pl za darmo…