Grafy i sieci

Autor: Jacek Wojciechowski

Większość książek z grafów i sieci jest pisana przez matematyków i dla matematyków. Drugi nurt to książki na poziomie popularyzatorskim. Na polskim rynku brak jest współczesnego podręcznika. Książka wypełnia tę lukę. a jej cechą wyróżniającą jest zharmonizowanie teorii z praktycznymi umiejętnościami rozwiązywania problemów.

Ze Wstępu

Książka składa się z 19 niezbyt długich rozdziałów o powtarzalnej strukturze: po części opisowej (w której są przedstawione: notacja. definicje i niezbędna teoria) są podane algorytmy. zadania oraz wykaz literatury. Około 80 procent zadań ma podane pełne rozwiązania. Intencją autorów jest. by część opisowa dawała czytelnikowi podstawy teoretyczne. część zadaniowa – umiejętn

:

Cena:


1

:

:

Cena:


The Time Machine

Autor: Herbert George Wells

Decades ahead of his time. H.G. Wells leaps beyond the bounds of conventional imagination to tell the story of the Time Traveler. A seminal and hugely imaginative work of early science fiction. H.G. Wells’s „The Time Machine” is the first and greatest modern portrayal of time-travel and definitely a spiritual ancestor of every time travel story since. The book introduces a scientist who uses a Time Machine to be transferred into the age of a slowly dying earth. Humans have been separated by time. genetics. wars and change of their habitats into two different races. the Eloi and the subterranean Morlocks. After narrowly escaping from the Morlocks. the Time Traveller undertakes another journey even further into the future where he finds the earth growing bitterly cold as the heat and energy of the sun wane. Horrified. he returns to the present. but soon departs again on his final journey. „The Time Machine” examines the age-old questions of humankind’s ultimate destiny and the role we play in shaping it.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788379766758: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/30-sekund-sylwia-kubrynska-29847u

Cena:


Jesteś moją obsesją

Autor: Federico Moccia

Spokojne i dostatnie życie Giovanniego – trzydziestoletniego pisarza – kończy się. gdy przez portal internetowy kontaktuje się z nim Ona. Nie zna nawet jej imienia. jednak ona zdaje się wiedzieć o nim wszystko. Czat z tą tajemniczą kobietą. początkowo niewinny. z upływem dni przekształca się w intrygującą wirtualną znajomość. by w końcu przerodzić się w prawdziwą obsesję.Decyzje Giovanniego będą miały wpływ nie tylko na niego. ale również na jego żonę i dwuletnią córkę. Gdy rozsądek walczy z fascynacją. nikt nie może być pewien rozwoju wypadków.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.9kobiety z bloku, władysław reymont nobel, psychobiografia, chirurgia endokrynologiczna, kwanty dla każdego, historia antykoncepcji, do trzech razy natalie, karolcia pdf za darmo, sprawdzian z matematyki klasa 4 figury geometryczne część 2 wsip, książki podobne do after, wowa wołodia władimir, diabelska biografia, józef banaś, angielski na obcasach, inventor fusion…