Nowe umowy zlecenia i inne umowy cywilnoprawne (PDF)

Autor: INFOR PL SA

Publikacja omawia nowe umowy zlecenia i inne umowy cywilne uwzględniając zmiany od 1 stycznia 2015 roku. Zawiera opis jak zatrudniać osoby na podstawie najbardziej popularnych umów cywilnoprawnych m.in. na umowę zlecenia. umowę o dzieło. czy kontrakt menedżerski.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


VAT od nieruchomości w interpretacjach organów podatkowych i orzeczeniach sądów

Autor: Joanna Dmowska

W publikacji przedstawiamy aktualne stanowisko sądów i organów podatkowych na tematy warunków stosowania zwolnienia z VAT dla dostaw nieruchomości. ustalenia czy mamy do czynienia z nieruchomością zabudowaną. czy nie. warunków stosowania stawki 8% dla dostaw nieruchomości i usług modernizacji; korekty odliczonego VAT. gdy zmieniono przeznaczenie nieruchomości.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Cztery kobiety Boga. Ladacznica. czarownica. święta. głupia gęś – stosunek Kościoła do kobiet

Autor: Guy Bechtel

Przez dwadzieścia stuleci stosunek Kościoła Katolickiego do kobiety był sprzeczny. Podziwiano jej łagodność. dziewictwo. uczucia macierzyńskie. lecz podejrzewano. że w głębi duszy każda niewiasta jest rozpustnicą. czarownicą lub głupia gęsią. Kościół nie był przychylny również swoim świętym. gdyż uwłaczając skromności przypisanej ich płci. wychodziły z cienia i przestawały być anonimowe. Przez wieki Kościół wymagał od kobiety jedynie podporządkowania. Sprzeciwiał się jej wyzwoleniu. kształceniu. a także dostępowi do kultury i pracy. Dzisiaj nie dopuszcza kobiet do święceń. Niniejsza książka próbuje odpowiedzieć na pytanie. gdzie tkwi źródło przekonania o niższości kobiety. obecnego prawie we wszystkich religiach. również w judaizmie i islamie. Historia chrześcijańskiego antyfeminizmu rzuca światło na prowadzoną dzisiaj walkę Kościoła z antykoncepcją. aborcją. używaniem prezerwatyw itd.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 23


ISBN

9788308058046: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/klucze-adam-lang-17296u

Cena:anna smogorzewska, głosy z zaświatów, chłopaki z marsa, andrzej bober dziennikarz, polityka innowacyjna, programowanie w języku r, ryzyko kredytowe w banku, thorgal komiks pdf, planescape torment poradnik, jak być szczęśliwym singlem, zafon gra anioła, rodzina partnerska, niedrogi transceiver kf, atlantydzka zaraza audiobook, worms 4: totalna rozwałka, łacina słownik polsko łaciński…