ISBN

9788324047154: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


Miłość w czasach dyskontów

Autor: Daniel Koziarski

Dziś jest dobry moment na miłość – możliwe. że kolejnego już nie będzie.

Oliwia ma trzydzieści siedem lat. Po średnio udanym doświadczeniu emigracyjnym na Wyspach zdążyła dorobić się w Polsce narzeczonego. pracy w korporacji i mieszkania na kredyt. Na jej życiu ciążą jednak trudne doświadczenia z przeszłości. które nie pozwalają cieszyć się kolejnymi osiągnięciami i zbliżającym się wielkimi krokami ślubem.

Oliwia zdaje sobie sprawę. że tak naprawdę wciąż przed czymś ucieka. a jej życie zatrzymało się wiele lat temu. pewnego styczniowego dnia.

Autor we właściwym sobie. nasyconym goryczą stylu uświadamia. że życie daje wiele szans na podjęcie decyzji i tylko od nas zależy. czy zdążymy je wykorzystać. Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Regulacyjny wymiar liberalizacji

Autor: Andrzej T. Szablewski

Problematyka regulacji sektorów sieciowych stanowi już od lat przedmiot bardzo szeroko zakrojonych badań teoretycznych oraz empirycznych. czego wyrazem jest już ogromny dorobek w zachodniej literaturze ekonomicznej. Odczuwa się brak szerszego spojrzenia na proces ewolucji myśli ekonomicznej i praktyki regulacyjnej. jeśli chodzi o podejście do zakresu i form (mechanizmów) nadzoru regulacyjnego. w tym także instytucjonalnego wymiaru regulacji.

Punktem wyjścia Autora jest teza. że teoria i praktyka regulacji znajduje się w kolejnym punkcie zwrotnym. Pierwszą cezurę w ich rozwoju wyznacza odchodzenie od tradycyjnego. nierynkowego modelu funkcjonowania sektorów sieciowych i wejście w fazę ich liberalizacji. W ramach realizowanych w związku z tym reform. kluczowe znaczen

29.99: https://woblink.com/ebook/wez-wyjdz-patryk-swiatek-128036u

Cena:


ISBN

9788365532251: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ty-twoje-dziecko-i-szkola-ken-robinson-128427u

Cena:


ISBN

9788365610133: Wydawnictwo

Format

14.9:

Cena:ksiązki mobi, dom ziemi i krwi, wielka księga prawdziwych tropicieli, dziecięce dusze pdf, samuel huntington zderzenie cywilizacji, uncharted 3 trofea, grzegorz malec, everless sara holland, książka gad, zagrożenie terrorystyczne, aldona dereń, wieczna wojna, najdłuższa książka…