Rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych

Autor: Longina Rutkowska

Drugie. uaktualnione wydanie publikacji. w której Autorzy zaprezentowali główne problemy rehabilitacji kompleksowej – pokazując jej zasadnicze obszary w sferze medycznej i społecznej.

Publikacja ta powinna pomóc pielęgniarkom w lepszym rozpoznaniu złożonych problemów niepełnosprawności i zachęcić do głębszych studiów idei rehabilitacji. a także jej form. metod i środków – w kontekście ich wyzwań zawodowych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 89


Ciszej niż śmierć

Autor: Sarah Hilary

W Londynie rozpanoszyła się zima. noce są mroczne i dotkliwie chłodne. Inspektorów Marnie Rome i Noaha Jake’a wyciąga na ulice miasta seria pozornie niezwiązanych ze sobą napadów. Gdy ofiarą włamania pada dom rodzinny Marnie. kobieta dostrzega tam ślady wskazujące. że najścia mógł dokonać jedynie ktoś. kto ją dobrze zna. Wkrótce później okazuje się. że w okolicy zaginęło dziecko. choć nikt tego nie zgłasza. Nagle wszystkie elementy się łączą i sprawa przybiera osobisty wymiar. 

Ktoś zaczyna sobie pogrywać z policją i Marnie oraz Noah muszą wkrótce stawić czoła przerażającej prawdzie. Okazuje się. że milczenie może niekiedy pomóc w przetrwaniu najgorszego. ale jego efekty potrafią być zabójcze. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 24.9słownik hiszpańsko polski pdf, zła macocha, nienawidzę poniedziałków, the lair of the white worm, artur baniewicz, english for dietetics chomikuj, słownik związków frazeologicznych online, historia w literaturze, bolkowski teoria obwodów pdf, sensacje 20 wieku audiobook, kosmopolitanizm, jesper juul nie z miłości chomikuj, w śnieżną noc pdf, zabel histologia pdf, michel houellebecq serotonin, kultura języka polskiego, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy pdf, mity skandynawskie pdf, arabska saga tanya valko, ostatnia dziewczyna, ibuk kod promocyjny, analizowanie…