Uwolnij mnie

Autor: Daria Skiba

Jak bardzo miłość może zaślepić?

Diana przekona się o tym. gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna. by w końcu podjąć decyzję o wyrwaniu się z objęć szaleńca. i czy wymarzone wakacje okażą się pierwszym krokiem do uwolnienia? Diana zostanie zmuszona do podjęcia egoistycznych decyzji. by po raz pierwszy od wielu lat postawić siebie na pierwszym miejscu. Czy rodzące się w jej sercu nowe uczucie przetrwa próbę czasu? Przeszłość nigdy nie odchodzi w niepamięć. czuwa. by uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Pewnego dnia demony upomną się o dziewczynę…Daj się porwać wirowi wydarzeń i emocji. by poczuć na własnej skórze to. co przeżyła Diana. Myślisz. że jesteś w stanie tego dokonać?

:

Cena:


Marvin

Autor: Iza Korsaj

Ile utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Jak wiele zniesiesz. aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?

Te pytania zadaję moim pacjentom podczas napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na odpowiedź. Bez nienawiści. ale i bez litości dla słabych.

Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni. cóż… znikają. Pierwsi uczynili swoje życie pełniejszym i bardziej wartościowym. drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów. gdyż nie mam boga przed człowiekiem. W moich oczach. marnując dany ci przez naturę potencjał. bluźnisz. Nie lękaj się jednak. wyciągnę do ciebie pomocną dłoń…

Wydawnictwo: Inanna

Cena:


Granice opodatkowania

Autor: Janusz Libicki

Teorię ekonomii można określić jako naukę. której przedmiotem jest badanie tej sfery działań ludzkich. których głównym aspektem jest zjawisko ceny. oczywiście w najszerszym znaczeniu tego słowa. czyli ceny. jako zjawiska konieczności pozbywania się pewnych użyteczności. celem uzyskiwania innych.

Tak pojęta teoria ekonomii ma za swój główny przedmiot badanie zjawisk rynkowych. wchodzących w zakres produkcji. wymiany i rozdziału dóbr. 

Janusz Wojciech Libicki – docent doktor prawa. porucznik kawalerii Wojska Polskiego. ofiara zbrodni katyńskiej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9pamiętnik 8 bitowego wojownika, godawa, matematyka pdf, zmarszczki czasoprzestrzeni, piekło jak wygląda, hanna makurat, ibooklibra, nowabasn, best seler, sekielski zapach suszy, sagi polskie, podstawy logiki pdf, sztuka flirtu, echo w płomieniach, zeszyty dla studentów, cudu…