Ślubna niespodzianka

Autor: Tara Pammi

Z sióstr bliźniaczek Stanton to Olivia była tą szaloną i nieprzewidywalną. Jednak udawanie siostry i wstąpienie za nią w związek małżeński ze znanym biznesmenem Alexandrem Kingiem to nawet dla niej było wyzwanie. Ale ponieważ jej bliźniaczka nie mogła pojawić się na ślubie. Olivia musiała ratować rodzinę przed kolejnym skandalem. Teraz czeka przerażona. co będzie. gdy Alexander odkryje. kogo poślubił…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


1

:

:

Cena:


Zacząć od początku

Autor: Leah Martyn

Jack i Darcie spotykają się w odludnej australijskiej miejscowości pośrodku kompletnego pustkowia. Są lekarzami. jedynymi w obrębie setek kilometrów. Oboje mają za sobą toksyczne związki. Powoli między nimi rodzi się uczucie. Gdy w końcu Jack oświadcza się Darcie. ta niespodziewanie odrzuca oświadczyny. Twierdzi. że musi natychmiast wyjechać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Nasz syn zostaje mnichem

Autor: Kiyohiro Miura

Nasz syn zostaje mnichem to opowieść o tym. jak dwunastoletni urwis słuchający rocka w ciągu kilku lat przemienia się w młodego adepta praktyk zen. mnicha. dla którego jedyną muzyką stają się czytane głośno sutry. Jest to zarazem studium dojrzewania rodziców do nowej rzeczywistości. próba – nie do końca udana – pogodzenia się. każdego z nich na swój sposób. z przeznaczeniem. które odebrało im syna. Autor zastanawia się. czym jest przeznaczenie i czy należy iść za jego głosem. Pokazuje nam. co to znaczy ‚opuścić dom’ i zostać mnichem praktykującym zen. jak wygląda ceremonia przyjęcia do świątyni i życie w niej.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 14


Ona wraca na dobre. Podróż terapeutyczna

Autor: Grażyna Jagielska

– Czy pamięta pani chwilę. kiedy była pani szczęśliwa – powtórzył [lekarz]. – Obojętnie kiedy i z jakiej przyczyny. Po prostu szczęśliwa. Szukałam w myślach nie tyle takiego momentu w życiu. ile jakiejś definicji tego szczęścia. o które drań mnie pytał. Co to mogło być? Szczęśliwa? Jasna cholera! − Nie jedź − powiedział Wojtek. kiedy odprowadzał mnie na samolot do Manaus. − Wróć ze mną do domu. Wszystko rozpracujemy. Będziesz. kim zechcesz”. Autorka głośnych książek „Miłość z kamienia” i „Anioły jedzą trzy razy dziennie” rozpoczyna najważniejszą walkę. Grażyna Jagielska. matka. żona. tłumaczka wiele lat żyła wbrew sobie. Teraz kiedy po zakończonej terapii wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. samotnie rusza w wymarzoną od dzieciństwa podróż w głąb amazońskiej dżungli. w górę rzeki Rio Negro. Ta podróż to jedyna szansa. by znaleźć odpowiedź na pytanie. kim jest. i przypomnieć sobie. co sprawia. że czuje się szczęśliwa. Czy niespodziewane pojawienie się Ewy. przyjaciółki z psychiatryka. pozwoli jej rozpocząć nowe życie? Czy u zbiegu rzek odnajdzie szczęście? Czy uda jej się wrócić do domu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99stramer łoziński, olga tokarczuk pdf, iwona walczak, rewolucyjny, fable 3 demoniczne wrota, przemysław marciniak, już nikogo nie słychać, marian banaś opus dei, szczelina jozef karika, oleg pawłow, witold ferenc, okiem cenzora, świat na dłoni, małgorzata błoch-wiśniewska, algebra zadania, automatyzacja nudnych zadań z pythonem pdf chomikuj…