Gra o węgiel

Autor: Dorota Szaban

Monografia stanowi obszerne i wyczerpujące studium teoretyczno-empiryczne dotyczące konfliktu wokół przemysłu wydobywczo-energetycznego. Autorka analizuje sytuację konfliktową wokół planów powstania kopalni węgla brunatnego i elektrowni na terenie lubuskich gmin Gubin i Brody. mającą miejsce od 2008 do 2015 roku. wpisując ją w szeroki kontekst uwarunkowań krajowych i międzynarodowych.

Praca składa się z dwu części. W pierwszej przedstawione zostały konteksty teoretyczne dotyczące podstaw funkcjonowania polskiej i globalnej energetyki zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz przebiegu konfliktów społecznych. Druga część książki poświęcona została przedstawieniu analiz empirycznych skoncentrowanych na diagnozie i uwarunkowaniach sytuacji konfliktowej wyni

:

Cena:


ISBN

9788365648266: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133982u

Cena:


Stara Flota. Tom 4. Niepodległość

Autor: Nick Webb

Trzydzieści lat po drugiej wojnie z Rojem w przestrzeń zdewastowanej Ziemi i jej kolonii wdarł się tajemniczy i potężny statek obcych. Pustoszył całe planety. rozbijał w pył księżyce. niszczył jednostki. Admirał Proctor. bohaterka ostatniego starcia w poprzedniej wojnie. została odwołana z emerytury. aby przejąć dowództwo nad najnowszym okrętem ludzkości.

OZF „Niepodległość” to ostatni bastion. jedyny okręt zdolny do obrony Ziemi. I chociaż z pozoru nie ma żadnych szans. jednak musi nas ocalić. mimo że wróg to nie tylko statek obcych. którego nie można powstrzymać. lecz także duch z przeszłości ludzi. który pragnie ich całkowitej zagłady. Jeżeli admirał Proctor i jej załoga poniosą porażkę. my także będziemy straceni. Na zawsze.

Wydawnictwo: Dr

Cena: 9.9


Pressing

Autor: Lipski Rafał

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! ‚Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka’.

‚Pressing’ Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction. która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź. czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z ‚czarną owcą’ w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważ

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/133612/epub

1: Autor

:

Cena:


1

:

:

Cena:lerska krzyżówka, anna zielak, repetytorium gimnazjalisty angielski pdf, badania jako podstawa projektowania user experience, paryż rutherfurd, popularyzowanie, książki pdf do pobrania, europa półwyspy, aleksandra szymczyk, na głowie komandosa krzyżówka, helisa książka, taka jak ty gargaś, upływ czasu…