https://woblink.com/product-publication/download/28107/epub

1:

:

Cena:


Athenia: miłość i torpeda

Autor: Piotr Kitrasiewicz

Przejmująca opowieść o miłości rozgrywającej się na tle pierwszych dni września 1939 roku. Świetny wątek psychologiczny autor połączył z elementami sensacyjnymi. politycznymi i militarnymi. dając wiarygodny opis realiów wojny na terenie Wielkiej Brytanii tuż po wygaśnięciu ultimatum postawionemu przez ten kraj Trzeciej Rzeszy.

Z Glasgow wypływa do Kanady pod brytyjską banderą luksusowy pasażerski transatlantyk wiozący kilkuset pasażerów. Są wśród nich angielskie damy. amerykańscy biznesmeni. Irlandczycy podążający za ocean za pracą. żydowscy emigranci. tłumy Europejczyków uciekających przed wojną. a także zrujnowany przedsiębiorca. nałogowy gracz w pokera oraz niemiecki dywersant. Jest również Laura. spragniona miłości nauczycielka z Londynu. płynąca do Montrealu. ż

24.9: https://woblink.com/ebook/przypadki-robinsona-crusoe-daniel-defoe-28198u

Cena:


ISBN

9788379950997: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/dobro-zlem-czyn-magdalena-kucenty-dorota-dobrzynska-lukasz-trykowski-filip-laskowski-istvan-vizvary-karolina-cisowska-maciej-oleszek-justyna-lech-sylwia-finklinska-27953u

Cena: Dorota Dobrzyńska


Rynek książki w Polsce 2016. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany. jakie zaszły na rynku książki w Polsce w 2015 i połowie 2016 roku. Tom ‚Targi. instytucje. media’ zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

1. Wprowadzenie

2. Targi książki w Polsce

3. Instytucje kultury

4. Szkolnictwo wyższe

5. Fundacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 25łamigłówki dla dorosłych pdf, wieczny joe, nowoczesny budda, ostra martwica cewek nerkowych, magia olewania, hejwowski kognitywno-komunikacyjna teoria przekładu pdf, jarosław tomasiewicz, radiologia herring, barbara jabłońska, kissinger dyplomacja pdf, szczepaniak metody instrumentalne pdf, niedokończony eliksir nieśmiertelności, wydawnictwo sensus…