ISBN

9788301200350: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/prawa-czlowieka-jakub-tyszkiewicz-wanda-jarzabek-jacek-tebinka-pawel-jaworski-126970u

Cena: Wanda Jarząbek


ISBN

9788381191654: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/seryjni-mordercy-suma-wszystkich-lekow-szczech-urszula-129586u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128833/epub

1:

:

Cena:


Europa o północy

Autor: Dave Hutchinson

Drugi tom cyklu „Pęknięta Europa”

Jedna z najbardziej wyjątkowych powieści SF tej dekady”. -„LA Review of Books”

W podzielonej Europie wyrastają kolejne quasi-państewka. Dla Jima. oficera wywiadu. to koszmar. Co tydzień z zaprzyjaźnionego dotychczas kraju wypączkowuje nowy organizm państwowy. który może – ale nie musi – sprzyjać interesom Anglii. Trudno za tym wszystkim nadążyć. Jednak sytuacja ma się jeszcze pogorszyć. Atak nożownika w londyńskim autobusie rzuca go w świat. w którym jego służba przygotowuje się do starcia z innym wszechświatem i w którym pojawia się człowiek mogący dzierżyć klucz do najściślej strzeżonych tajemnic Europy…

Cykl „Pęknięta Europa”

Europa jesienią

Europa o północy

Europa w zimie

Sugestywna proza autora. intymna znajomość Europy Wschodniej i jego fuzja Kafki z Lenem Deightonem tworzą czarującą powieść o intrydze i paranoi. -„The Guardian”

Mapa Europy została przerysowana. a kartografowie wciąż pracują… dla tych. którzy chcieliby sobie wykroić własne królestwa. największym darem w wizji przyszłości Dave’a Hutchinsona jest możliwość przekraczania granic. -Strange Horizons.

Intrygujący świat. charyzmatyczne postacie (…) Europa o północy. jak jej poprzedniczka Europa jesienią. jest pulsującą. energetyczną literaturą najwyższej próby. -„LA Review of Books”

Hutchinson pisze świetnie. wyróżniają go nie tylko żywe. wnikliwie scharakteryzowane postacie. ale też nieco czarne poczucie humoru. przez co jego twórczość dostarcza trochę mrocznej rozrywki. a zarazem wydaje się niepokojąco trafna i na czasie. -Locus

Z pozorną literacką łatwością Hutchinson splata bogate wątki. snując skomplikowaną alegorię politycznych manipulacji. podstępów i umiejętnego zarządzania państwem. -„The Guardian”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Star Force. Tom 7. Unicestwienie

Autor: B.V. Larson

Kyle’a Riggsa czeka niezła przeprawa.

W „Unicestwieniu”. siódmej powieści z serii Star Force. nic nie idzie zgodnie z planem. Trzy niedawno założone ludzkie kolonie w układzie Eden radzą sobie coraz lepiej. lecz liczne siły dążą do ich wyeliminowania. Skorupiaki proszą o pomoc. choć są zaprzysięgłymi wrogami Sił Gwiezdnych. Czy okażą się potencjalnymi sojusznikami. czy też podstępnymi zdrajcami? I dlaczego temperatura oceanów na ich światach rośnie?

Tajemnice piętrzą się nawet wtedy. gdy Riggs wyrusza zbadać sytuację. Niebiescy ślą niejasne groźby. a Ziemia prosi o zawarcie pokoju. Komu można zaufać. a kto trzyma ukryty za plecami sztylet?

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Francuskie lato

Autor: Isaac Catherine

„Wow! Po prostu wow. Jeśli podobało wam się „Zanim się pojawiłeś” Jojo Moyes. to na pewno pokochacie „Francuskie lato”.

 The Sunday Times

Zmęczona niedojrzałością swojego chłopaka. Jessica opuszcza Adama wkrótce po tym. gdy na świat przychodzi ich syn. Po dziesięciu latach dziewczyna dowiaduje się. że być może nie zostało jej wiele życia. a Adam. którego na zawsze wyrzuciła ze swojego serca. zostanie jedynym opiekunem syna.

Wakacyjny wyjazd do Francji. gdzie Adam prowadzi urokliwy hotel. może okazać się niepowtarzalną szansą na odbudowanie jego relacji z dzieckiem. Czy będzie to również podróż. która sprawi. że Jess na nowo odkryje radość życia?

Jedno jest pewne – wakacje w zachwycającej południowej Fra

https://woblink.com/ebook/rozproszone-mroki-bressa-zbigniew-128124u: https://woblink.com/product-publication/download/128124/epub

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126973/epub

1:

:

Cena:nisargadatta maharaj, harry potter książki, wariat kocha najbardziej, zadanie.pl historia, żywienie w chorobie nowotworowej pdf, jacek puchalski, ostatnie życzenie audiobook, wiedźmin 3 róża pamięci, choroba radiacyjna, samouczek j niemieckiego, mobi książki, mitologia parandowskiego ebook, demony wojny przechrzta, zadania z mikroekonomii z odpowiedziami, virion wyrocznia, dzieci z bulerbyn pdf…