Zastosowania technologii Blockchain

Autor: Vikram Dhillon

Książka obejmuje wyjątkowy zestaw tematów. którego nie znajdziesz nigdzie indziej i odpowiada na pytanie. jak przezwyciężyć przeszkody wyłaniające się wraz z rozwojem rynku i rozpowszechnianiem w świadomości konsumentów start-upów opartych na blockchainie.

Książkę otwiera szkic o historii technologii blockchain i omówienie podstaw kryptografii. na których opiera się łańcuch bloków w protokole Bitcoin. Po nich następują zagadnienia związane z unowocześnieniami tego ekosystemu. między innymi: wirtualną maszyną Ethereum. językiem programowania Solidity. monetami kolorowymi. Hyperledger Project czy Blockchain-As-A-Service oferowanym przez IBM i Microsoft.

Autorzy książki przyglądają się społecznym. technologicz

89: https://woblink.com/ebook/energetyka-odnawialna-w-budownictwie-maciej-jaworski-138291u

Cena:


Wydawnictwo

Pascal: Format

138691

https://woblink.com/product-publication/download/138691/epub: 1

Cena:commandos behind enemy lines misje, zagubione dusze, sztuka mowienia, indem szyk, hausfrau, fallen część 2, motyw wsi w literaturze, krzysztof maliszewski, małżeństwo doskonałe, karolina owczarek, civilization ii, jak powstaje człowiek, mafia 3 poradnik, pochodzenie człowieka, faye kellerman…