Ta druga ja

Autor: Maha Gargash

Madżid. głowa rodziny Nasimich. z dumą zalicza się do najbogatszych biznesme-nów w Dubaju. Nękają go jednak koszmary o martwym bracie. któremu ukradł firmę. oraz nieposłuszeństwo córki i bratanicy. Czuje. że traci nad nimi kontrolę. próbuje więc sterować życiem Dalal i Mariam. co doprowadza do wybuchowych konsekwencji.

Buntownicza Dalal. córka z drugiego. sekretnego małżeństwa. wbrew zakazowi ojca zostaje piosenkarką. Kariera. pogardzana w społeczeństwach Zatoki. upokarza Madżida. z czego Dalal doskonale zdaje sobie sprawę.

Mariam. córka jego brata. koncentruje się na nauce w college’u w Kairze i wybiera drogę. która zaprowadzi ją jak najdalej od twardej ręki stryja. ale miłość do zuchwałego kolegi ze studiów prowadzi ją na manowce…

Rozgrywająca się na tle lśniącego świata arabskiego show-biznesu ‚Ta druga ja’ zgłębia kwestię więzów i zależności. jakie łączą skłóconą rodzinę.

Maha Gargash studiowała Waszyngtonie na kierunku radiowo-telewizyjnym oraz w Goldsmiths w Londynie. W 1985 roku podjęła współpracę z dubajską telewizją. Reżyserowała programy telewizyjne. dotyczące tradycyjnych społeczeństw arabskich. zajmowała się badaniami i scenopisarstwem. Zadebiutowała w 1999 roku powieścią ‚The Sand Fish: A Novel from Dubai’. W Polsce w 2010 roku ukazała się jej ‚Arabska perła’. Mieszka w Dubaju.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Sfinks lodowy

Autor: Juliusz Verne

Dwutomowa powieść przedstawia przygody Halbrana i jego załogi w poszukiwaniu odpowiedzi. co stało się z Pymem.

Puste. odstraszające silnymi mrozami. pozbawione prawie wszelkiego życia. zarówno zwierzęcego jak roślinnego. daleko ku południowemu biegunowi wysunięte wyspy. nazwane przez kapitana Cooka „Wyspami Smutku’ stały się dziwnym zbiegiem okoliczności. widownią osobliwych aż do nieprawdopodobieństwa wypadków.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788380839205: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/przepowiednia-reinkaanyiuki-wiez-plomienia-kalina-bobras-129894u

Cena:


ISBN

9788380839700: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/opowiesci-z-wielkiego-lasu-andrzej-zielinski-133373u

Cena:podrozniczka, mass effect poradnik, modyfikowany wegiel, bractwo bang bang, pobratymca, bozie czyli jak wygląda bóg, co cię nie zabije to cię wzmocni po angielsku, the talos principle poradnik, wysoko wrażliwe dziecko pdf, wojna i pokoj, psychologiczne portrety człowieka brzezińska, kadry i płace od podstaw książka pdf, darmowe książki pdf do pobrania, smakoterapia pl, 365 dni pdf pobierz, co to jest bumerang, giddens socjologia…