Aremil Iluzjonistów: Uwikłani

Autor: Alicja Makowska

Najważniejszy w życiu iluzjonisty egzamin zbliża się wielkimi krokami. jednak udział w nim nie przynosi Luv Incerno upragnionej wolności. Na terenie poligonu dochodzi do tragedii. w wyniku której życie traci jedna z uczestniczek. Jej sprawca zjawia się tam. by złożyć Luv przerażającą propozycję. Czas do namysłu szybko się kończy. a słowo nowego mocodawcy jest ostateczne. Wojna lub imię zdrajcy.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz

Autor: Jakub Skworz

Czy to możliwie. że wielki pisarz Adam Mickiewicz był kiedyś małym łobuzem? Poznajcie go i przekonajcie się sami!

W domu dziadków są drzwi. których nie wolno otwierać. Czy to powstrzyma Olę i Eryka przed zaglądaniem do tajemniczego gabinetu? Na szczęście nie. bo w środku znajdą rzeczy ciekawsze od najbardziej wymyślnych gier i zabawek – regały pełne wciągających książek.

To nie puste słowa – książki dziadka wciągają człowieka na poważnie. od stóp do głów: wprost na mroźną Syberię. do pięknego Wilna lub zatłoczonej Moskwy. Dziadek oprowadza wnuki śladami Adama Mickiewicza. dzięki czemu mogą razem z pisarzem ugasić pożar Nowogródka. założyć tajne stowarzyszenie i ruszyć do powstania listopadowego. a nawet dopilnować wydania Pana Tadeusza. Czytelnik prowadzony przez piękne ilustracje podąża krok w krok za nimi.

Adaś Mickiewicz – Łobuz i mistrz to pierwsza z cyklu Wciągających książek o wielkich Polakach. czyli powieści opartych na faktach. które w fascynujący sposób przedstawiają losy najważniejszych postaci w historii Polski. Nie ma przecież lepszego sposobu na poznanie drugiego człowieka niż spotkanie w cztery oczy.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:


Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 5

Autor: Philip G. Zimbardo

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej. podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom. jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo. zwany „twarzą i głosem psychologii”. wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak. by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału. a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady. ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12tuwim twórczość, playboy pdf, bunt młodzieńczy, sensacje xx-wieku chomikuj, gra w podchody zadania, soman chainani, hiszpański dla początkujących za darmo, maksymy i rozważania moralne, follett filary ziemi, jezyki w europie, montgomery miasto, darkest dungeon knieja curio, łatwopalni agnieszka lingas-łoniewska, niezgodziński wytrzymałość materiałów pdf, uni slaski, cudaczek wysmiewaczek, nie lubię poniedziałku online bez limitu, krysicki włodarski, sprawa honoru książka…