ISBN

9788394883423: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/zabojstwo-z-urzedu-lilia-lada-128123u

Cena:


Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w rzeczywistości pedagogicznej

Autor: Małgorzata Kitlińska-Król

Problem specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci pojawiający się na kolejnych szczeblach edukacji. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. resocjalizacyjnych. terapeutycznych niepokoi społeczeństwa wszystkich krajów świata. Osoby. u których diagnozujemy różnorodne dysfunkcje w funkcjonowaniu o bardzo wąskim lub niezwykle szerokim spektrum nieprawidłowości wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego w procesie kształcenia. wychowania. opieki i terapii. Profesjonalne wsparcie dziecka/podopiecznego ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na pełnej akceptacji. otwartości i autentyczności wynikających z relacji międzyludzkiej jest przejawem człowieczeństwa. Ludzie dla ludzi – młodszych i starszych – tworzyć powi

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788365973580: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/pol-zycia-mats-strandberg-justyna-czechowska-127779u

Cena:


ISBN

9788301200503: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/prawo-rzymskie-wojciech-dajczak-tomasz-giaro-franciszek-longchamps-de-berier-128154u

Cena: Tomasz Giaro


ISBN

978-83-7515-498-6: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/wygraj-z-cukrem-patrik-olsson-lars-erik-litsfeldt-130065u

Cena: Lars-Erik Litsfeldt


Stres. Podążając ścieżką spokoju

Autor: Simon Vibert

Stres dotyka każdego obszaru naszego życia i nie ma na świecie człowieka. który nie musiałby sobie z nim radzić. Simon Vibert przekonuje. jak ważne jest przyjęcie odpowiedniej perspektywy. Najlepszym i sprawdzonym lekarstwem na stres są: praca. modlitwa i poleganie na słowie Bożym. Jeśli tylko zdołamy zachować między nimi właściwą proporcję. uda się odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Autor ukazuje mechanizmy radzenia sobie ze stresem. którymi posługują się ludzie o odmiennych osobowościach. Dzięki temu czytelnik otrzymuje praktyczne umiejętności łagodzenia stresu i jego symptomów w różnych okolicznościach swojego życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788366134355: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ukryty-rekopis-lauren-belfer-129399u

Cena:


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


https://woblink.com/ebook/modlitwy-wiecznego-poniedzialku-michal-ziolo-128799u

https://woblink.com/product-publication/download/128799/epub: 1

:

Cena:jeske, książę (utwór), nowe zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 3, michał ostrowicki, wędrówka dusz newton, egzamin ósmoklasisty chomikuj, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf, kłamczucha lektura, życie po życiu pdf, teoria detekcji sygnałów, czasowniki nieregularne kartkówka pdf, podstawy ekonomii podręcznik pdf, melodia miłości, zombie island poradnik, statystyka z, ostatnie życzenie mobi, chlopiec w pasiastej pizamie, trzepot, czterogodzinny tydzień pracy pdf, sherlock holmes. księga wszystkich dokonań, cytaty z opowieści wigilijnej, właściwe i smaczne żywienie w dnie moczanowej…