ISBN

9788381373500: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


ISBN

9788394746988: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/angielski-10-ebookow-intensive-english-course-katarzyna-fratczak-133920u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130007/pdf

1:

:

Cena:


Nowe idee zarządzania publicznego

Autor: Ewa Marciniak

Zarządzanie publiczne stanowi jedną z kluczowych orientacji badawczych na gruncie praktycznie zorientowanych nauk społecznych. Jednocześnie jest to kluczowy wymiar funkcjonowania sfery publicznej. Refleksja nad problemami tak rozumianego zarządzania podlega też różnym trendom. pozostaje w związku z dominującymi orientacjami ideologicznymi. a w przypadku Polski – w bezpośrednim związku z zamierzoną konwergencją do zachodnich wzorów. uznawanych – często bezkrytycznie – za godne naśladowania. Teksty. które składają się na tę książkę. przynoszą wielomiarowy obraz zarządzania publicznego. Autorzy podejmują próbę krytycznej prezentacji „nowych idei”. odnoszą się jednak również do koncepcji silnie zakorzenionych w tradycji badawczej. Jednym z

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


ISBN

9788379952007: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/drzewo-wspomnien-magdalena-lewandowska-malgorzata-lewandowska-133642u

Cena: Małgorzata Lewandowska


Stara Flota. Tom 4. Niepodległość

Autor: Nick Webb

Trzydzieści lat po drugiej wojnie z Rojem w przestrzeń zdewastowanej Ziemi i jej kolonii wdarł się tajemniczy i potężny statek obcych. Pustoszył całe planety. rozbijał w pył księżyce. niszczył jednostki. Admirał Proctor. bohaterka ostatniego starcia w poprzedniej wojnie. została odwołana z emerytury. aby przejąć dowództwo nad najnowszym okrętem ludzkości.

OZF „Niepodległość” to ostatni bastion. jedyny okręt zdolny do obrony Ziemi. I chociaż z pozoru nie ma żadnych szans. jednak musi nas ocalić. mimo że wróg to nie tylko statek obcych. którego nie można powstrzymać. lecz także duch z przeszłości ludzi. który pragnie ich całkowitej zagłady. Jeżeli admirał Proctor i jej załoga poniosą porażkę. my także będziemy straceni. Na zawsze.

Wydawnictwo: Dr

Cena: 9.9agata jakubowska, bachor bezradnik, monika szadkowska, klasyfikacja budżetowa 2019 paragrafy, testy z przyrody klasa 4 do wydrukowania, radosław biskup, łacina medyczna słownik, jak pies pokazuje ze cie kocha, leczenie węglem drzewnym, krysicki, świąteczny gość, ekspozycja (powieść), return to the castle wolfenstein, joanna pypłacz, głos bernikli krzyżówka, sztuka poprawnej wymowy, testy wydolności fizycznej, złocisty błazen, algebra liniowa pdf…