Żądła rządzą. Moje przygody z trzmielami

Autor: Dave Goulson

Już jako mały chłopiec. dorastający na wsi w Shropshire. Dave Goulson pasjonował się wszelkimi formami życia. począwszy od własnej domowej menażerii egzotycznych zwierzaków. a skończywszy na poronionych eksperymentach z taksydermią. Ale najbardziej ze wszystkiego fascynowały go trzmiele: duże. krępe i pokryte gęstym futerkiem pszczoły. Tak. pszczoły. Mniej agresywne od innych przedstawicieli gatunku i równie potrzebne środowisku.

Goulsona zaciekawiły trzmiele paskowane. które dawniej powszechnie widywano na mokradłach Kentu. a które obecnie w Wielkiej Brytanii wyginęły całkowicie. Na szczęście nadal żyją w naturalnym środowisku Nowej Zelandii. jako potomstwo kilku królowych. sprowadzonych tam w XIX wieku.

Żądła rządzą to historia uporczywych starań Goul

25: https://woblink.com/ebook/ostatnia-rola-hattie-mejia-mindy-27616u

Cena:


Św. Monika Ideał matki chrześcijanki

Autor: Frances Alice Forbes

Chrześcijanka. wydana za poganina. rodzi istne utrapienie… przyszłego świętego.

Dobrym przykładem jedna teściową.

Nawraca ją. służbę. a ostatecznie męża.

Jej syn odchodzi od prawdziwej wiary i przystępuje do sekty manichejczyków. Modli się za niego. wylewa łzy. a gdy trzeba… jest bardziej chrześcijanką niż matką. Ciągle podąża za synem. by ten po wielu latach powrócił do Boga. Prowadząc dysputy filozoficzno-religijne. kształtuje… Doktora Kościoła – św. Augustyna.

Jej postawa wzniosła go do świętości.

Dziś inspiruje matki do modlitw za dzieci.

Ale to jeszcze nie wszystko.

To tylko kilka epizodów życia

14.9: https://woblink.com/ebook/okropny-pan-timson-caryll-houselander-28572u

Cena:


ISBN

9788379999064: Wydawnictwo

Format

32.5: https://woblink.com/ebook/sowa-samuel-bj-rk-28759u

Cena:


ISBN

9788380884618: Wydawnictwo

Format

22.45: https://woblink.com/ebook/japonizm-w-sztuce-modernizmu-aneta-pawlowska-julia-niewiarowska-kulesza-28606u

Cena: Julia Niewiarowska-Kulesza


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:domański henryk, wstęp do językoznawstwa, zaklinaczka dzieci pdf, kubica dziewczyna, monika książek, umberto eco jak napisać pracę dyplomową pdf, żydowski kalendarz, bad boys girl 2, igor bajka, bajki naszego dzieciństwa, dzień dobry północy, maksimum osiągnięć brian tracy, historia internetu pdf, kroniki krwi pdf, agnieszka mielczarek książka, teresa wilk, tonąca w błękicie pdf, kossakowska siewca wiatru, urodzeni biegacze, heroes 5 kuźnia przeznaczenia poradnik, minione chwile…