1

:

:

Cena:


ISBN

9788379007493: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wyrok-nocy-z-serii-petla-czasu–28245u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28380/pdf

1:

:

Cena:


Bractwo śmierci

Autor: J.D Robb

Czasami „bractwo” znaczy to samo. co „spisek”…

Profesor Dennis Mira dowiaduje się. że jego kuzyn Edward w tajemnicy umawia się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami w sprawie sprzedaży kamienicy w SoHo. odziedziczonej przez nich obu po zmarłym dziadku. chociaż nieruchomość miała pozostać w rodzinie. A kiedy Dennis przychodzi. żeby wyjaśnić tę sprawę z Edwardem. widzi swego stryjecznego brata pobitego i zakrwawionego. siedzącego w fotelu. W tym momencie otrzymuje cios  w głowę i traci przytomność. Gdy ją odzyskuje. okazuje się. że Edward zniknął. a w pokoju nie ma żadnych śladów tego. co się stało.  

Na szczęście Dennis jest mężem doktor Charlotte Miry. cenionej konsultantki i profilerki współpracującej z nowojorską policją i dobrej przyjaciółki porucznik Eve Dallas. która zgadza się zająć poszukiwaniami. 

Wkrótce okazuje się. że były senator Edward Mira został w bestialski sposób zamordowany. Eve rozpoczyna śledztwo. wspomagana przez swą sumienną partnerkę Delię Peabody i męża-miliardera. Roarke’a. 

Rob jest wirtuozem. 

„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thriller z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni. 

„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 

„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8


KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

9.9

1:

Cena:zaburzenia oddychania podczas snu, e.e. tokarczuk, wprawki, machinarium poradnik, vera atkins, centralne organy administracji publicznej, księżna olga, luke rhinehart, raz do roku w skiroławkach pdf, migoń geomorfologia pdf, riverdale informator licealisty, książki o broni palnej, byłam dziewczyną mafii, książka nauka rysowania, hańbić, factfulness pdf…