https://woblink.com/product-publication/download/138999/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139202/epub

1:

:

Cena:


7 kroków do bogactwa w 7 dni. Kurs mentalnego przyciągania dobrobytu finansowego

Autor: Małgorzata Wojcik

Co wyróżnia ludzi sukcesu?

Być może odpowiesz. że bogaci rodzice. brakiem kręgosłupa moralnego czy sprzyjające okoliczności. na jakie trafili. Tymczasem większość z nich po prostu wierzy w siebie i swój sukces. Tylko tyle i aż tyle. Co więcej. zazdroszcząc im i pielęgnując własne uprzedzenia w stosunku do pieniędzy. sam skazujesz się na porażkę. Bo to. co masz w głowie. znajduje później odzwierciedlenie w portfelu i na koncie.

 

Książka. która przywróci Ci wiarę w dobrobyt

Dzięki niej poznasz sprawczą moc własnej wyobraźni i zrozumiesz. że bogactwo rozpoczyna się właśnie tu i teraz. Nauczysz się przyciągać do swojego życia tylko to. czego pragniesz i zrozumiesz siłę każdej myśli. Poprawisz w

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Enamorada. truskawki i szampan

Autor: Elżbieta Walczak

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą

https://woblink.com/product-publication/download/139033/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365614223: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

Cena:tlenki zadania maturalne, zastosowanie dronów we współczesnym świecie, nowa heloiza pdf, ksiązki w pdf, zastrzał, mazanek pkm, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, trylogia czarnego maga pdf, instrukcja obsługi mężczyzny, matematyka finansowa pdf, the sweetest oblivion pdf pl, manewry milosne, twierdza krucjata, iq wechslera…