Mainstream

Autor: Miroslav Pech

Maciej jest początkującym pisarzem. Klara jest jego żoną. Mają dwumiesięczną córkę Sarę. Po narodzinach dziecka małżeństwo przeżywa kryzys. W dodatku pewnego dnia Maciej dostaje e-mail ze zdjęciami nagiej żony.

 

Kiedy rodzina wyjeżdża na do domku w lesie. dorośli zaczynają tracić kontrolę nad teraźniejszością i przeszłością.

 

Mainstream to lepka i brutalna opowieść. która nie oszczędza tak bohaterów. jak i samego czytelnika.

Olga Kowalska

WielkiBuk.com

 

Ta książka jest jak grzebanie nożem w bebechach. Brutalna. dotkliwa. mrożąca. Uwaga. będzie bolało!

Anna Maślanka

Literackie skarby świata całego

 

Miroslav Pech – jeden z najbardziej obiecujących czeskich pisarzy młodego pokolenia. Autor powieści Ucz

49: https://woblink.com/ebook/lekcje-uwaznosci-ewa-paczoska-123118u

Cena:


Na dobre i bez złego? Jak rozpalić miłość w małżeństwie

Autor: Michel Martin-Prével

W każdym małżeństwie „pogoda bywa zmienna” i okresy pełnej harmonii przeplatają się z trudnymi chwilami. Kłopot pojawia się wtedy. gdy do codziennego życia coraz śmielej wkrada się rozdrażnienie. niezrozumienie. dystans i czujemy. że szala zaczyna przechylać się na złą stronę. Autor podpowiada. jak przezwyciężyć kryzys i sprawić. by wspólne życie dawało satysfakcję i radość. Pomaga skonfliktowanym małżonkom nawiązać dialog. odnaleźć to. co ich pierwotnie łączyło. i pielęgnować codzienną intymność. Pokazuje. jak twórczo podejść do różnic i pokochać „niezgodność charakterów”. Wreszcie – dzieli się głębokim przekonaniem. że związek można odbudować. a miłość rozpalić na nowo.

Wydawnictwo:

Cena: 23.99anna trela, kim jest stanisław michalkiewicz, finanse przedsiębiorstw książka pdf, wacław potocki utwory, kobieta współczesna, dzień rozrachunku, poprawność językowa ćwiczenia, hold you close pdf pl, paullina simons, książka nela mała reporterka, osobowość intj, jak zacząć wypracowanie, niemiecki czołgista, sarah young jezus mówi do ciebie, ashes and diamonds, ciekawe książki pdf, rola praw człowieka we współczesnym świecie, trywializowac, kodeks pracy 2018…