Miłość na Gwiazdkę

Autor: Colleen Wright

Klimatyczny pensjonat w Nowej Anglii wydaje się doskonałym miejscem. by spędzić tam święta. Kiedy jednak śnieżyca odcina gości od świata. wszyscy zaczynają się martwić. że Boże Narodzenie nie ułoży się tak. jak sobie wymarzyli.

Molly musi wziąć się w garść i skończyć swoją najnowszą książkę. ale wena całkiem ją opuściła. Kiedy nagle w jej świat wkraczają przystojny nieznajomy i jego dwie małe córki. wszystko staje na głowie. a jej życie jeszcze bardziej się komplikuje.

Hannah miała nadzieję na malowniczy zimowy ślub. lecz plany zniweczył narzeczony. odwołując wszystko w ostatniej chwili. W pensjonacie niespodziewanie zjawia się jednak jej przyjaciel z dzieciństwa. Czy to możliwe. by dawne uczucia odżyły?

Jeanne i T

:

Cena:


Ukryte trucizny. Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Autor: dr Joachim Mutter

Wyleczyć nieuleczalne

 Autor przeżył dwa nierozpoznane zatrucia metalami ciężkimi. co wzbudziło jego zainteresowanie przyczynami i terapią schorzeń przewlekłych. Od tego momentu niesie pomoc i uzdrawia pacjentów z chorobami. które często uważane są za nieuleczalne. Jego holistyczne podejście obejmuje medycynę żywienia. środowiskową. naturalną. a także leczenie mikroskładnikami odżywczymi.

 Sprawdź. co zatruwa Twój organizm

 Dzięki tej publikacji dowiesz się. jakie są najczęstsze trucizny i toksyny środowiskowe oraz w jaki sposób ich unikać. Poznasz sposoby na skuteczne oczyszczanie i odtruwanie organizmu. a także wspomożesz go dobrze dobraną suplementacją.

Przestań się zatruwać!

27.3: https://woblink.com/ebook/zranione-roza-dorn-damian-140580u

Cena:


Misja

Autor: Robert Bolt

XVIII wiek. Łowca niewolników Rodrigo Mendoza po zabójstwie brata popełnionym w porywie gniewu. chcąc odpokutować zbrodnię. zwraca się do Boga. Jego losy splatają się z losami jezuitów. którzy w sercu paragwajskiej dżungli nie tylko nawracają tubylców. ale też wprowadzają ich w arkana rzemiosła i muzyki. Pewnego dnia jednak stają wobec wyboru: być posłusznym władzom kościelnym i zostawić Indian na pastwę łowców niewolników czy walczyć i umrzeć za prawdę i wiarę…

W filmie nagrodzonym w 1986 roku Złotą Palmą główne role grają Robert De Niro i Jeremy Irons. Przejmującą muzykę stworzył Ennio Morricone.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Florence Grace

Autor: Tracy Rees

Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii. tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia. że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

Kiedy Florrie kończy piętnaście lat. poznaje sekret. który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się. że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceʼów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy. z biedy do luksusu.

Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego. co ją ukształtowało. nauczy się zasad rządzących nowym. dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Graceʼa?

„Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego”.

LUCINDA RILEY. autorka bestsellerów „Sunday Timesa”

„Wyjątkowo mądra. inteligentna. głęboka książka. Można odnieść wrażenie.

że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie”.

JOANNA COURTNEY. autorka The Chosen Queen

Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Wszystkiemu winni są faceci

Autor: Danuta Noszczyńska

Nic tak nie poprawia nastroju. jak obarczanie innych winą za swoje porażki.

Sylwia z powodzeniem spełnia się zawodowo jako nauczycielka. prywatnie zaś jako żona i matka. Czas zajmuje jej dbanie o dom. o męża i córkę. o swoich podopiecznych. najmniej uwagi poświęca sobie. Jest perfekcjonistką. nic i nikt nie ma prawa wymknąć się spod jej pełnej czułości kontroli. Do czasu. Andrzej. zaniepokojony przepracowaniem żony. namawia ją na wykorzystanie rocznego urlopu i zrobienie czegoś dla siebie. Wprowadza w życie rodziny zdrowy model odżywiania. systematyczne dbanie o kondycję fizyczną. organizuje rozrywki kulturalne. A wtedy… wszystko nabiera innej perspektywy. Czy to możliwe. żeby mąż ni stąd. ni zowąd porzucił dla kochanki tak wspaniałą kobietę. a ich jedyna córka nagle postanowiła wyjechać do oddalonej od domu o kilkaset kilometrów szkoły z internatem? Co takiego się stało? Przyjaciółki Sylwii. wspierające ją nieustannie na duchu. mają całkiem oczywiste wytłumaczenie zaistniałej sytuacji: ‚wszystkiemu winni są faceci”.

Powieść utrzymana jest w ironicznym tonie. bohaterka nie od razu budzi sympatię. ale jej komiczne perypetie mogą wywołać u czytelnika wiele uśmiechu i być może pozwolą spojrzeć z dystansu… na samego siebie?

Książka jest piątą powieścią z serii ‚Siedem grzechów głównych’. poprzednie to ‚Zła miłość’ – pycha. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’ – chciwość. ‚Nieświęta rodzina’ – rozwiązłość. ‚Jesteś tylko dla mnie’ – zazdrość. Teraz czas na grzech piąty: nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu.

Danuta Noszczyńska – plastyczka. reżyserka. twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant. absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: ‚Historia nie Magdaleny’. ‚Blondynka moralnego niepokoju’. ‚Hormon nieszczęścia’. ‚Mogło być gorzej’. ‚Kufer babki Alicji’. ‚Luizę pilnie sprzedam’. ‚Pod dwiema kosami. czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana’. ‚Wszystkie życia Heleny P.’. ‚Harpia’ (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet ‚Pióro i Pazur’). ‚Farbowana blondynka’. ‚Zła miłość’. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’ i ‚Nieświęta rodzina’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Gdyby nie ty

Autor: Monika Sawicka

Eliza przeżyła piekło. Nie pozwoli. żeby jej córkę spotkało to samo.

Eliza ma za sobą traumę. która zaważyła na całym jej życiu. Pokonała ciężką chorobę i przeszła piekło. o którym nikt nie wie. Wspomnienia są na tyle bolesne. że wolałaby zostawić je tylko dla siebie. Jednak kiedy jej córka chce rozpocząć życie u boku mężczyzny. w którym Eliza rozpoznaje swojego oprawcę. nie może milczeć. Będzie zmuszona do tego. aby zdradzić najgłębiej skrywany sekret i opowiedzieć o koszmarze. jaki przeżyła. 

W jaki sposób udało jej się wyrwać z piekła? Czy zdoła poradzić sobie z traumą? 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9fraszki kochanowskiego opis, nieboska komedia, język matematyki sprawdzian nowa era pdf, nie próbuj, banalizacja, raz do roku w skiroławkach, amazon adres, domosławski wykluczeni, freud wstęp do psycho pdf, kontaminacja przykłady, islam na bałkanach, kamienie na szaniec online książka, kiedy i jak wynaleziono naród żydowski, www niepoprawni, wielki bazar złoto brayana, wiedzmin dodatki, gramatyka historyczna języka polskiego, książka chłopcy z placu broni…