https://woblink.com/product-publication/download/141226/epub

1: Autor

Autor

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141226/epub

1: Autor

Autor

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


Negocjacje i komunikacja.

Autor: Grażyna Rosa

W dynamicznie zmieniającym się współczesnym świecie niezmienna pozostaje wartość dobrych relacji oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania porozumienia między różnymi stronami. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji międzyludzkiej staje się podstawowym atrybutem nie tylko profesjonalnych negocjatorów. ale również wszystkich osób. które zawodowo wchodzą w interakcje międzyludzkie. W książce omówiono istotę i przygotowanie do negocjacji. fazy procesu negocjacji. techniki negocjacyjne. komunikację werbalną i niewerbalną. aspekty kulturowe i savoir-vivre w komunikacji. Książka adresowana jest do osób praktycznie i teoretycznie zajmujących się problemami negocjacji i komunikacji.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 50


https://woblink.com/product-publication/download/8780/epub

1:

:

Cena:teraz zasniesz, percy jackson ebook, śledztwo od kuchni, organizer nauczyciela, virion szermierz chomikuj, pan tadeusz xiii, słowotwórstwo angielski ćwiczenia gimnazjum pdf, polskie konstrukcje motoryzacyjne, aleksander wilkoń, dieta przyszłej matki, barbara krauz mozer, jurysprudencja, krzysztof szamałek, krótkie wykłady biochemia pdf, katarzyna przybyłowicz, rafik schami, anna waligóra, audiobooki za darmo do pobrania, mp3 kon…