Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136754

https://woblink.com/product-publication/download/136754/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365404602: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/koniec-stresu-i-nadwagi-unikalny-program-pozwalajacy-schudnac-nawet-kilogram-dziennie-cruise-jorge-136854u

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiekpan o pdf, pięćdziesiąt twarzy greya pdf, czy będzie 3 wojna światowa zapytaj, książki na ebook, inny świat pdf, nero pdf, marzenia z terminem ważności, strona z ebookami, inna rozkosz pdf, eugenia mandal, psychologia kryminalistyczna hołyst pdf, dzieci księży książka, nowela poego, zapiski stanu poważnego, zlodziej czasu, czasopismo logopedia pdf, prawo wyłączne, pogromca grzeszników, serce diabła pdf, antonimy synonimy, człowiek oświecony, kotka i generał, harari 21 lekcji, iwona skrzypczak, relacje człowiek natura w literaturze…