Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


ISBN

9788366234024: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/swiateczny-list-elyse-douglas-139046u

Cena:


ISBN

9788375618075: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihel


Strata. Prywatne śledztwo Agaty Brok t.3

Autor: Wilmowska Iwona

W tomie trzecim w życiu dobrze już znanej nam pary. Agaty i Kermita. pojawia się wiele nowego – młodzi przeprowadzają się na przedmieścia Warszawy. Pewnego poranka Agata natrafia na zbiegowisko: to lokalny pijaczek zamarzł w śniegu. Agata zaczyna przyglądać się tej sprawie i okazuje się. że nie był to zwykły wypadek. Jednak czy Agata powinna prowadzić śledztwo na własną rękę. skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany? Kolejny tom serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok”. stanowi kontynuację książek „Nikt nie słucha starych ludzi” oraz „Gwiaździsta noc”. choć znajomość poprzednich części nie jest konieczna. by się w niej rozsmakować.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:internetowa biblioteka, tomasz duraj, fizjoterapia kliniczna, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf download, tajna wojna hitlera, w pustyni iw puszczy audiobook download, najlepsze książki obyczajowe, ks. prof. waldemar chrostowski, wiedzmin szpony i kły, systemy gospodarcze, nimfomani, pypcie na jezyku, hanna bielecka, feliks jaroszyk, profanacje, naval chłopaki z marsa, dickens samotnia, chyłka 10 tom, piątek macierewicz, pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne pdf, połączeni uwolnij mnie pdf…