ISBN

9788364927140: Wydawnictwo

Format

43: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-w-czasach-kryzysu-wybrane-zagadnienia-lukasz-wroblewski-128394u

Cena:


Spowiedź bez końca. O grzechu. pokucie i nowym życiu

Autor: Paweł Kozacki

Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy. jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi. przypominającej rodzenie się nowego życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Słowa Świętego Charbela

Autor: Hanna Skandar

Święty Charbel. właściwie Youssef Antoun Makhlouf (1828-1898) – duchowny katolickiego Kościoła maronickiego. mnich i pustelnik. beatyfikowany (1965) i kanonizowany (1977) przez papieża Pawła VI.

Słowa Świętego Charbela to świadectwo o życiu ubogim. pokornym. zatopionym w modlitwie. Blask świętości ukryty w prostym mniszym życiu. po śmierci ojca Charbela objawił się jasnym światłem nad jego grobem. dając początek kultowi zakonnika i kolejnym niezwykłym zjawiskom. Do niedawna w Polsce mało kto słyszał o świętym Charbelu. Dzisiaj liczne świadectwa nawróceń i uzdrowień są znakiem. że święty mnich skutecznie współdziała z tymi. którzy proszą go o wstawiennictwo.

Słowa Świętego Charbela to zachęta do mądrego wyboru prostej. radosnej świętości na co dzień – „Świętość to wybór. a nie szczęśliwy traf ”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 14.99


Nie ma mowy!

Autor: Russell Helen

Dwie skłócone siostry. I wakacje. których nigdy nie zapomną…

Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana. że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy. na litość boską. Ale po spektakularnej kompromitacji w pracy Alice czuje. że nie daje rady: w końcu ulega perswazjom siostry i pozwala się zabrać na bardzo potrzebne wakacje.

Po przyjeździe na miejsce okazuje się jednak. że siostra nie zaplanowała wycieczki do luksusowego spa – zamiast tego Alice ląduje na duńskim odludziu. na tygodniowym obozie przetrwania dla… wikingów. Pogoda jest paskudna. towarzyszki obozu – delikatnie mówiąc – nie przypadają Alice do gustu. Opiekun grupy. napakowany hipster z koczkiem i gęstą brodą. konfiskuje kobietom buty (żeby być wikingiem.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99mikroekonomia ćwiczenia, łamacz dusz, misja 100 tom 2, podstawy immunologii pdf, pubilo, izotop uranu, oczkoś mirosław, bioshock solucja, książki epub, aplikacja prokuratorska testy, kańtoch łaska, earth 2160, książka oto jest kasia, żniwa zła robert galbraith, alicja bator, jacek kaniewski…