Widzi mi się

Autor: Zadie Smith

Widzi mi się powstawało osiem lat. Przez ten czas świat zmienił swoje oblicze. a Zadie Smith z cenionej i nagradzanej brytyjskiej autorki stała się również osobą publiczną. wypowiadającą się w sprawach najistotniejszych. budzących emocje po obu stronach Atlantyku. Głos autorki Białych zębów. dzielącej swoje życie między Londyn i Nowy Jork. jest ostry i autentyczny. a obok jej zdecydowanych poglądów nie sposób przejść obojętnie. Światopogląd pisarki poznajemy dzięki tekstom pisanym czasem z kpiną. czasem z oburzeniem. ale zawsze szczerze i poruszająco. Jej przenikliwe. świeże i ożywcze spojrzenie jest kluczem do zrozumienia współczesności.

Pożaru niepodobna gasić powietrzem. Ale nie sposób też walczyć o wolność. co do której zapomniało się. jak ją rozpoznawać. Eseje te

103.2: https://woblink.com/ebook/inwentaryzacja-w-jednostkach-sektora-finansow-publicznych-izabela-motowilczuk-137839u

Cena:


Alicja w Krainie Czarów. Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Autor: Lewis Carroll

Lewis Carroll rozumiał dzieci jak nikt inny – wyrazem tego jest jego Alicja w Krainie Czarów. Niesamowita opowieść o kilkuletniej dziewczynce. która pewnego dnia wpada do króliczej nory. wydaje się połączeniem dziecięcej wyobraźni. szalonych snów i beztroskiej zabawy. Ta krótka książeczka przenosi czytelnika. także dorosłego. w fantastyczny świat. gdzie wszystko jest możliwe. Alicję czyta się z zapartym tchem. a odkłada na półkę z postanowieniem. że jeszcze nieraz się do niej wróci.

 

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodz

:

Cena:


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788381510752: Wydawnictwo

Format

24.99: https:

Cena:ścieżka miłości pdf, 1871 rok co się wydarzyło, laura sebastian, pielęgniarstwo neurologiczne, bylismy, deontologia lekarska, potulna dostojewski, demokracja czy sanacja, ks. andrzej zwoliński, zabic drozda, chemia organiczna powtórzenie do matury, bajki anime, idealne dziecko książka, poradnik do gry skyrim, gordian pdf, planescape torment jak zostać magiem…