Java. to takie proste

Autor: Bryson Payne

Java to najpopularniejszy język programowania na świecie. lecz jest znany z tego. że z początku jest trudny do nauki. Książka Java. to takie proste uczy tego języka za pomocą praktycznych projektów. dzięki którym od razu zaczniesz tworzyć prawdziwe. działające aplikacje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 79


zapowiedź Zapadnij w serce

Autor: Ginger Scott

Autorka książki „Chłopak taki jak ty” przywraca wiarę w drugą szansę

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach. który zostawia głębokie blizny na duszy. dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.

Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate. Rowe powoli rozważa wyjście ze swojej skorupy. Zaprzyjaźnia się z popularnym sportowcem. skrycie zastanawiając się. czy jest warta czegoś więcej.

Czy jest gotowa zakochać się na nowo i pozwolić. aby ktoś pokochał ją? Czy uda się jej pogodzić z przeszłością i zacząć żyć bez strachu?

__

O autorce

Ginger Scott – autorka wielu k

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30zębnik rysunek wykonawczy, ginekolodzy tajemnice gabinetów pdf, dobre życie, aleksandra ławrynowicz, intercyza co to jest, życie prostytutek, doktor szu, ten dzień ebook za darmo, utopia dla realistów, rewitalizacja miast, kreatywność sa, motyw postępu w literaturze, siły zbrojne rp pdf, kontrproduktywne, chemia nowej ery pdf, surviving mars poradnik, xavier cold pdf pl, aleksandra kapała, jestem franky kolorowanka…