Ubezpieczenia i składki – najnowsze zmiany w przepisach ZUS

Autor: Przemysław Jeżek

Publikacja omawia zmiany. jakie weszły i wejdą w życie w 2018 r. w przepisach dotyczących m.in. rozliczania i opłacania składek ZUS. nowych zasad rejestracji. prowadzenia i zawieszania działalności gospodarczej oraz ich wpływu na obowiązki płatników względem ZUS. zasad archiwizowania dokumentacji pracowniczej i związanych z nimi zmian w dokumentach ubezpieczeniowych. nowych regulacji w zakresie zatrudniania pomocników rolnika na podstawie umowy o pomocy przy zbiorach. ulg w opłacaniu składek ZUS dla początkujących i małych przedsiębiorców.

Publikacja jest podręcznym zestawieniem najnowszym zmian. niezbędnym w każdym dziale kadrowo-płacowym. W praktyczny. instruktażowy sposób wprowadza w nowe obowiązki pracodawców i płatników składek związane

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


ISBN

9788380875753: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/zlam-szyfr-ludzkich-zachowan-vanessa-van-edwards-127303u

Cena:zwiadowcy bitwa o skandię pdf, dora kolorowanka, ebuk libra, opieka nad kobietą ciężarną, jak mówić żeby maluchy nas słuchały pdf, żar nocy pdf, assassin’s creed renesans pdf, siłaczka żeromski, jak szybko nauczyć się angielskiego, rasowa suka, stasiuk osiołkiem, język angielski powtórka przed egzaminem gimnazjalnym, lew starowicz o rozkoszy pdf, automatyka zadania, paryż 13 dzielnica, przedimki a an ćwiczenia dla dzieci do druku, kamienie na szaniec ebook free, allen carr pdf download, darmowe ebooki dla dzieci, friszke andrzej, nasz szkapa, stanislaw baranczak wiersze, łysienie czołowe bliznowaciejące…