ISBN

9788381191722: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/s-n-u-f-f-wiktor-pielewin-136760u

Cena:


Odkwaszanie. Szybki i skuteczny sposób na zdrowie

Autor: Wilson Laura

Nadmierne zakwaszenie organizmu jest przyczyną zdecydowanej większości współczesnych chorób. Ta książka zdradza. jak sobie z nim samodzielnie poradzić. Autorka prezentuje dietę umożliwiającą odkwaszenie ciała i przywrócenie dobrego zdrowia. Uwzględnia przy tym istotne czynniki. takie jak światło słoneczne i głębokie dotlenienie. nawadnianie. sen oraz zrównoważony wypoczynek. Podkreśla znaczenie naturalnej żywności alkalicznej. wyeliminowania kwasotwórczych toksyn. zwiększenia ruchu i przybrania właściwej postawy. Zwraca również uwagę na pozytywne nastawienie i emocje. bez których sukces jest praktycznie niemożliwy. Dzięki niej poznasz osiem zaleceń dla codziennego odżywiania oraz przykłady zdrowych posiłków i superżywności. Wybierz zdrowie zamiast zakwaszenia!

1:

Cena:


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

137147

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


ISBN

9788328710719: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/kreatorki-kobiety-ktore-zmienily-polski-styl-zycia-lidia-pankow-julia-pankow-139200u

Cena: Julia Pańków


Kościelec

Autor: Jacek Bielawa

‚Kościelec’ Jacka Bielawy zwraca uwagę energią języka i energią wypowiedzi bohatera-narratora. który – rzecz ujmując w największym skrócie – opowiada o sobie. o swoim życiu. o przeszłości. o teraźniejszości. o spełnieniach i niespełnieniach. o powikłanych relacjach z ojcem i z partnerkami. Nosi imię Feliks. jest właścicielem „Fabryki”. czyli klubu fitness i ma czterdziestkę na karku.

Proza gęsta i zwarta. Powieść współczesna. problemy i znaki współczesności jak najbardziej znajome. Dynamiczna narracja ‚Kościelca’ jest ironiczna. często sarkastyczna. Feliks stara się znaleźć wytłumaczenie. „jak można nazwać te szalone ciągi zdarzeń. na które nie miał wpływu. jak alkoholik nie ma wpływu na ciągi alkoholowe?”. Zatem bohater mówi. mówi. mówi. roztrz

https://woblink.com/ebook/ostatni-worek-cementu-mateusz-wieczorek-136980u: https://woblink.com/product-publication/download/136980/epub

Cena:dziennik cwaniaczka pdf, dorosły owad, royal zamek z alabastru, dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia, www.wydawnictwoamber.pl, jedz módl się kochaj pdf, brzydkie kaczątko autor, wołyń bez litości, wartości etyczne, obcym alfabetem, quo vadis audiobook mp3, dziady cz.2 pdf, elektrotechnika podstawy i instalacje elektryczne pdf, dom rozkoszy, powiernik światła tom 5, jarosław zientara…