Cywilizacja Dusz

Autor: Deyev Aleksander

Czytając tę książkę. zachęcam dotknąć naszego prawdziwego Ja. Być może. wówczas zaczniemy odczuwać potrzebę odzyskania czegoś wewnątrz siebie. czegoś. co nie zmieniło się przez te wszystkie lata. a zostało ukryte pod maskami grania i dopasowywania się. Tego. czym jest nasza Dusza. Nasz świat jest pełen ludzi z utraconą Duszą. tracimy ją kiedy żyjemy długie lata w całkowitej nieświadomości posiadania Duszy. Wcześnie w dzieciństwie straciliśmy z nią kontakt pod wpływem wzorców narzuconych nam przez autorytety: rodzinę. szkołę. kolegów. literaturę. filmy. nauki duchowych nauczycieli. Wciąż szukamy zewnętrznych wzorców. które pomogą nam stać się atrakcyjnymi i budzić podziw. Jednak po latach orientujemy się. że niczego nie osiągnęliśmy i tyle razy zmienialiśmy maski. iż sami zapom

Wydawnictwo: NordiPress

Cena: 17.9


Spowiedź bez końca. O grzechu. pokucie i nowym życiu

Autor: Paweł Kozacki

Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy. jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi. przypominającej rodzenie się nowego życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Nowe idee zarządzania publicznego

Autor: Ewa Marciniak

Zarządzanie publiczne stanowi jedną z kluczowych orientacji badawczych na gruncie praktycznie zorientowanych nauk społecznych. Jednocześnie jest to kluczowy wymiar funkcjonowania sfery publicznej. Refleksja nad problemami tak rozumianego zarządzania podlega też różnym trendom. pozostaje w związku z dominującymi orientacjami ideologicznymi. a w przypadku Polski – w bezpośrednim związku z zamierzoną konwergencją do zachodnich wzorów. uznawanych – często bezkrytycznie – za godne naśladowania. Teksty. które składają się na tę książkę. przynoszą wielomiarowy obraz zarządzania publicznego. Autorzy podejmują próbę krytycznej prezentacji „nowych idei”. odnoszą się jednak również do koncepcji silnie zakorzenionych w tradycji badawczej. Jednym z

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


ISBN

9788379769445: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-przetrwania-zapiski-niedoskonalej-matki-malgorzata-mroczkowska-128120u

Cena:


Innovations. entrepreneurship and the creative process – the micro- and macroeconomic perspective

Autor: Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Revolutionary changes in economy. progressive globalization of the world of innovation. greater openness of societies. migration processes. large social mobility and unlimited relations by means of technological tools. developed for only a few years. focus on soft management tools such as quality and culture open new innovation opportunities – they constitute a valuable chance that is possible to use broadly because the opportunities create resources of new knowledge being a perfect innovative potential. The degree to which knowledge is processed into innovations depends on the creativity and people’s entrepreneurship. organization and societies. At the same time entrepreneurial development with a high level of innovation. i

40: https://woblink.com/ebook/edukacja-i-zdrowie-w-dobie-globalizacji-katarzyna-wojcik-eugenia-rostanska-wojciech-kojs-128141u

Cena: Eugenia Rostańska


Słuchaj swojego serca

Autor: Kasie West

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie. nad jeziorem. gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie. dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach. podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na pewno nie spodziewała się. że to ona go poprowadzi. Na żywo. I co. ma teraz odbierać telefony i udzielać porad na antenie? Ha. ha. Wygląda jednak na to. że Kate dobrze sobie – nomen omen – radzi w narzuconej roli. Komplikacje pojawiają się. gdy odbiera telefon od anonimowego chłopaka. który prosi o pomoc w sprawie swojej sekretnej miłości. Dziewczyna jest przekonana. że rozmawia z superprzystojnym Diegiem Martinezem o Alanie. swojej najlepszej przyjaciółce. Bardzo się cieszy ze szczęścia koleżanki. ale wkrótce sama odkrywa. że rodzi się w niej uczucie do Diega. No tak. łatwo i przyjemnie jest doradzać innym. trudniej zastosować te rady w swoim własnym życiu… Urocza i optymistyczna historia miłosna w sam raz na lato!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


https://woblink.com/product-publication/download/128819/epub

1:

:

Cena:wiesław myśliwski żona, doskwierz co to, gry anno, melissa de la cruz, michael newton wędrówka dusz pdf, czarna ćma, przywództwo wyższego stopnia, augustyn bańka, otyłość u dzieci i młodzieży pdf, gazety online za darmo, sonety odeskie, testy z przyrody klasa 4, bezpieczeństwo energetyczne pdf, chłopiec na delfinie, most do terabithii streszczenie, filozofia gender, przekroczyć rzekę, felix net i nika ebook za darmo, pogrom białostocki, podręcznik do łaciny…