Królewskie źródło 3. Królewski zdrajca

Autor: Jeff Wheeler

Owen Kiskaddon – lord Ceredigionu i diuk Marchii Zachodniej – z lękliwego chłopca stał się wysokim rangą oficerem na dworze króla-regenta. SevernaArgentine’a. Nadal służy nieobliczalnemu. opętanemu żądzą władzy tyranowi. w duchu marzy jednak o pozbawieniu go tronu. Gdy nadarza się okazja. Owen bierze sprawy w swoje ręce. a u jego boku staje nieoczekiwanie piękna sojuszniczka… Czy wspólnie uda im się pokonać SevernaArgentine’a i przywrócić pokój w Królewskim Źródle? A może chaos zwycięży miłość i ziemia spłynie krwią niewinnych ofiar?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


ISBN

9788381193931: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:kamikadze boski wiatr, poradnik dyzuranta pediatria, kiedy chodziłem z julką maj, megan march, biały zamek, labirynty dla dzieci pdf, administracja publiczna książki pdf, lofting, światło gwiazd, złoto wrocławia, matki, które nie potrafią kochać, test z lektury kłamczucha z odpowiedziami, wiersze czytane przez aktorów, joanna marszałek, jakub wędrowycz pdf…