Namiętność pachnąca terpentyną

Autor: Anna Kasiuk

Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi. utalentowany malarz. zmarł wiele lat temu. a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane. właśnie teraz odkrywa. że wszystko. co najważniejsze. przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego. zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki. zapomniała. czym jest namiętność. ale kiedy w domu pojawia się Jakub. student malarstwa. Sabina przypomina sobie. jak podniecający może być zapach terpentyny.

Wydawnictwo: Novae Res

Detoks umysłu. Jak przebaczyć sobie i innym. pozbyć się negatywnych emocji i żyć pełnią życia

Autor: Jewsiejewa Tatiana

Nie umiesz poradzić sobie z negatywnymi emocjami i dawnymi lękami?

Wielu z nas ma ten problem. co prowadzi do ciągłej frustracji. niezadowolenia i kumulacji złych emocji. Wszystkiemu winne jest zbyt szybkie tempo życia. duża ilość stresu i brak czasu dla siebie. Każdy człowiek potrzebuje chwili wytchnienia i spojrzenia w głąb siebie. by odzyskać swoją wewnętrzną równowagę. Wystarczy. że skorzystasz z rad Autorki.

Satysfakcja na wyciągnięcie ręki!

Dzięki tej książce poznasz sprawdzone sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Nauczysz się myśleć pozytywnie w każdej sytuacji i dostrzeżesz. jakie zmiany to za sobą niesie. Obudzisz w sobie „wewnętrzne dziecko”. będziesz czerpać wię

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Letnia noc

Autor: Dan Simmons

Ścinający krew w żyłach mistrzowski horror w stylu klasyki gatunku

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny. mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego. skrywającego wiele tajnych przejść budynku. o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty. a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci. nikt nie przypuszcza. że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem. którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach.. a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami. o których istnieniu nie zdawały sobie dotąd sprawy.

Książka. która zainspirowała twórców serialu Stranger Things.

‚Dan Simmons pisze rewelacyjnie. łącząc koszmar z przerażeniem. napięciem i zaskakującą nostalgią za dawnymi czasami na amerykańskiej prowincji. To jedna z tych rzadkich książek. które trzeba koniecznie przeczytać!’

Stephen King

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

35.9: https://woblink.com/ebook/ksiega-zwierzat-niemalze-niemozliwych-zofia-szachnowska-olesiejuk-adam-olesiejuk-henderson-caspar-138608u

Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

• wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
  • zwiększenie radości i swobody.
  • uwolnienie od stresu.
  • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
  • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
  • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

24.2: https://woblink.com/ebook/7-krokow-do-bogactwa-w-7-dni-kurs-mentalnego-przyciagania-dobrobytu-finansowego-malgorzata-wojcik-139017u

chińskie anime, zimbardo philip, podstawy dydaktyki ogólnej kupisiewicz, wstrzyknięcia śródskórne, teoria bronsteda zadania, monika książek, zdążyć przed panem bogiem autor, złączeni nienawiścią, ślepnąc od świateł mobi, aksjologia pedagogiczna, arkham knight poradnik, romanse mafijne, czytaj książki online, lewiński biologia pdf, ex contractu, toca gra, ziemskie anioły, etnogadki, chemia fizyczna pigoń, też jaka to część mowy…