Kazania. tom II

Autor: Jan Tauler

II tom Kazań jednego z najwybitniejszych mistyków średniowiecza i najsłynniejszego kaznodziei niemieckiego XIV wieku.

Głównym przedmiotem. wokół którego koncentruje się tematyka Kazań. jest unio mystica – mistyczne zjednoczenie duszy z Bogiem. Formą swoją związana z konkretnym środowiskiem i epoką nauka ta odnosi się do każdego człowieka. niezależnie od tego. czy żyje w klasztorze. czy na świecie. Jest to po prostu nauka o drodze człowieka do Boga.

Gdy miłość rozpoczyna swe dzieło. nie wolno ci ani na moment się usunąć spod jej wpływu.

Musisz iść za jej porywem i huraganami.

Nigdy się nie poddawaj przygnębieniu. bo jest ono wrogiem wszelkiego dobra.

Gdy zauważysz. że Bóg pociąga cię wewnętrznie. wtedy zostaw wszystko. pójdź za Nim z prostotą. porzucając wszystkie obrazy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


ISBN

9788379769711: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/strzaly-w-kopenhadze-niklas-orrenius-129690u

Cena:


Wirtualne targowisko Tom 2

Autor: Andrzej Adamski

Internet. Od strony materialnej to po prostu sieć komputerowa. Miliony kilometrów kabli i światłowodów. niezliczona liczba połączonych ze sobą urządzeń. Coraz częściej nie potrzebują one kabli. posługując się bezprzewodowymi systemami łączności. Ale Internet to nie tylko serwery. routery i kable. To także fenomen socjologiczny. kulturowy. komunikacyjny. To przestrzeń wymiany informacji. poszukiwania rozrywki. to narzędzie komunikowania się. To komunikowanie coraz częściej ma wymiar reklamowo-marketingowy. Internet staje się miejscem (nie w sensie fizycznym. ale rozumianym jako przestrzeń lub środowisko) mówienia światu o zaletach swego produktu lub usługi. miejscem budowania reputacji (lub czasem – jej tracenia); staje się globalnym targowiskiem. gdzie ty

:

Cena:przetrwać noc, igrając z ogniem tess gerritsen, trening ikigai, labirynty dla dzieci do wydruku pdf, słownik związków frazeologicznych online, reforma walutowa władysława grabskiego, postmodernizm filmowy, cienie w raju, zastawka eustachiusza, zbrodnie grindelwalda fili, ćwiczenia z mikroekonomii z rozwiązaniami pdf, drucker praktyka zarządzania, jacek dąbała, wyrównywanie szans edukacyjnych definicja, medaliony zofia nałkowska pdf, słodkie szaleństwo belle aurora pdf, oczyszczenie energetyczne samemu, elżbieta leszczyńska, nasz dom, jagoda bloch, czarownica camilla lackberg pdf…