ISBN

9788301203597: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/inzynierowie-niepodleglej-andrzej-goworski-marta-panas-goworska-139426u

Cena: Marta Panas-Goworska


Cudouszek

Autor: Mira Bartok

Zapraszamy wszystkich do magicznego świata Cudouszka!

Wzruszająca historia o osieroconym pół lisie. pół człowieku. który z pomocą przyjaciół ucieka z sierocińca prowadzonego przez okrutną pannę Carbunkle. Aby odnaleźć swoje korzenie. trafia do Wielkiego Białego Miasta. gdzie poznaje wiele barwnych postaci. doświadcza zarówno okrucieństwa. jak i życzliwości. i poddawany jest kolejnym próbom. na szczęście wkrótce odkrywa swój niezwykły talent.

Mira Bartók stworzyła urzekającą opowieść o przyjaźni. harcie ducha i wytrwałości.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


Słodka kusicielka

Autor: Sarah MacLean

Trzej bracia związani sekretem. od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia. których nie pokona nic… poza miłością.
Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth i składa jej niebywałą propozycję. Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
„Diabeł”. nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu. od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga. musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę. Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała. jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim. o czym zawsze marzył. a jedyną rzeczą

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


ISBN

9788366232037: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nieuprzejmosc-kochmanska-katarzyna-140584u

Cena:


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:stanisław koczwara, zadry, shadow warrior solucja, marian prokopowicz, medaliony zofii nałkowskiej, dziennik cwaniaczka 4, błażej ciarkowski, chłopcy z placu broni tekst pdf, rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza, alex kava granice szaleństwa, biblioteki internetowe, syberia ii, wśród mnichów…