Atlas podologiczny

Autor: Maria Klamczyńska

Opracowanie stworzone z myślą o specjalistach podologii i studentach kierunków pokrewnych. Przedstawiona został wiedza na temat pochodzenia. różnicowania. rodzajów zmian patologicznych skóry i paznokci stóp. W opracowaniu uwzględniono nieprawidłowe stany wywołane złym obciążeniem. urazami oraz infekcjami. Omówiono zmiany. które towarzyszą różnym jednostkom chorobowym. Całość opatrzona jest wysokospecjalistycznym materiałem zdjęciowym (ponad 350 fotografii) przygotowanym przez autorów w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 159


Obietnice poranka

Autor: Turansky Carrie

Przyjaciele z dzieciństwa rozdzieleni w wyniku tragedii i poszukiwanie drogi do lepszego jutra.

 W spokojnym zakątku edwardiańskiej Anglii Margaret Lounsbury pracuje ciężko w należącym do jej babki sklepie z kapeluszami. a po godzinach opiekuje się młodszą siostrą. Kilka lat wcześniej tragiczny wypadek brutalnie przerwał ich rodzinne szczęście oraz postawił przyszłość obu dziewcząt pod znakiem zapytania. Maggie jest niezwykle energiczna i zrobi wszystko. aby ochronić swoją siostrzyczkę Violet. Utrata rodziców nie przestaje jej jednak ciążyć na sercu. Z biegiem czasu dziewczyna zaczyna się poważnie zastanawiać. czy tamten wypadek na jeziorze… naprawdę był wypadkiem.

 Kiedy umiera William Harcourt. bogaty wynalazca i przemysłowiec. ze służby w Królewskiej Marynarce Wojennej p

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


9788381471305

Wydawnictwo: Novae Res

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/ostatni-worek-cementu-mateusz-wieczorek-136980u: https://woblink.com/product-publication/download/136980/epub

Cena:dziennikarstwo sledcze, zakazane wrota, procedury pielęgniarskie kózka pdf, oskarżenie mróz pdf, kumpel czasopismo, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, lalka motywy pdf, tom venuto, rozpad zsrr państwa, wesele wyspiański audiobook, agnieszka frańczak, grupa przestępcza krzyżówka, wypieki dla cukrzyków, chirurgia laparoskopowa, hram, jan pięta pedagogika czasu wolnego pdf, pierwsze czytanki pdf…