Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu. Wszyscy jesteśmy już w Niebie

Autor: Leo Galland

Czy zastanawiałeś się. jak wygląda życie po śmierci i czy w ogóle istnieje? Czy nasi zmarli bliscy mogą w jakiś sposób się z nami komunikować? Ta książka to przełomowy dialog Autora z jego synem. który zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Po śmierci stał się przewodnikiem duchowym ojca i ukazał mu prawdy na temat dobra i zła. a także ludzkiej egzystencji. Naukowy umysł ojca-lekarza. próbuje zrozumieć prawdę dotyczącą innej płaszczyzny istnienia. która czeka każdego z nas. Dzięki tej książce dowiesz się. czym są Niebo. Ziemia. duch i materia oraz jak naprawdę wyglądają Zaświaty. Zdasz sobie sprawę. że wiadomości. które otrzymujemy od swoich bliskich. którzy odeszli. mogą zmienić dotychczasowe rozumienie naszego życia. Ty też ju

37: https://woblink.com/ebook/klub-niewiernych-daniel-koziarski-agnieszka-lingas-loniewska-136480u

Cena: Agnieszka Lingas-Łoniewska


Masaż – uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość. witalność i zdrowie

Autor: Legun Łucja

Już dzisiaj możesz poznać tajniki masażu terapeutycznego. Wszystko za sprawą

tego unikalnego podręcznika. który jest bogato ilustrowany. napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików. jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę.

Dzięki niemu zrozumiesz wpływ masażu na skórę. układ krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż poszczególnych części ciała. masaż Shiatsu bądź limfatyczny. Znajdziesz tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również. jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę naj­lepszych do tego celu olejkó

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiekmarek bodnar, fizyka rysunek, czarna owieczka doc, poradnik tokarza, andrzej wodecki, neurodydaktyka. nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi, choroby wirusowe u dzieci, sennik meduza, zabójcze lato, bajki ebook, demokracja konstytucyjna, radiologia stomatologiczna, pakt z diabłem pdf, ebooki dla dzieci za darmo, prawo boskie, mnich lewis, prawo konstytucyjne banaszak pdf, książki medyczne pdf, oszukana stachula, jak nazwać konia, genetyka medyczna pdf, zbiorowiska roślinne w polsce, biblioteka ebook…