Tyrania

Autor: Krzysztof Bonk

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu. mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym. trudnym przeznaczeniem. gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem. a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki. namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


https://woblink.com/product-publication/download/124500/epub

1:

:

Cena:


Trzykrotka

Autor: Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99adam mickiewicz dziady cz 2 opracowanie, tropico 6 wymagania, sedymentacja co to, robin hobb skrytobójca błazna, pomroki pdf, imię zbigniew, zarażać, kroniki czarnej kompanii pdf, mezczyzni ktorzy nienawidza, potęga podświadomości książka, przewrotna dama, oto jest kasia pdf, motyw smierci, crash bandicoot 2 trofea, kultura jako źródło cierpień opracowanie, chyłka powtórka, słownik języka obcego, meritum prawo spółek, jan czerniawski, literatura dla dzieci, debiuty szachowe pdf, nanoemulsje, książki o miłości pdf…