ISBN

9788380171466: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/sejmowa-kontrola-dzialalnosci-rzadu-z-perspektywy-prawnoustrojowej-i-praktyki-politycznej-jerzy-kucinski-133433u

Cena:


Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej

Autor: Ewa Małuszyńska

Decyzja Wielkiej Brytanii o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej oraz kryzys migracyjny. zdominowały w ostatnim czasie dyskusje. odbywające się w krajach członkowskich wspólnoty oraz jej instytucjach. Dlatego pojawiła się konieczność przygotowania piątego. znacząco zmienionego i uaktualnionego „Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej”.

Nowe wydanie ma na celu aktualizację zagadnień. w kontekście obecnych wieloletnich ram finansowych 2014-2020 oraz innych procesów. jakie zaszły w rozwoju i funkcjonowaniu Unii Europejskiej w ostatnich latach. Autorzy omawiają m.in.: kolejne rozszerzenia UE i strefy euro. zmiany w funkcjonowaniu strefy euro po kryzysie. nowy budżet UE. fundusze europejskie i system ich wdrażania oraz zmiany w wybr

26: https://woblink.com/ebook/jezioro-anna-radwan-zbikowska-bianca-bellova-135568u

Cena:


ISBN

9788377794920: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/bez-dogmatu-henryk-sienkiewicz-134202u

Cena:


Sztuka skutecznego proszenia

Autor: Guy Winch

Autor bestsellerowego „Emocjonalnego SOS” i mówca Ted Talks Guy Winch powraca. by nauczyć nas skutecznie wyrażać swoje potrzeby i walczyć o swoje. Narzekamy na niejedno. często nawet nie oczekując. a tym bardziej nie osiągając zamierzonych celów. Bezproduktywne marudzenie zatruwa nam życie. psuje nastrój. męczy i pogarsza samopoczucie. Wystarczy jednak umieć prosić. by osiągnąć cel i ukoić zszargane nerwy. Autor przedstawia praktyczne i uzasadnione psychologicznie techniki. ułatwiające zrozumienie. na które aspekty naszego życia warto narzekać i w jaki sposób wyrażać swoje uwagi. by zachęcić drugą stronę do współpracy. Z każdym można się porozumieć. korzystając z metod skutecznego proszenia. dzięki którym osiągniemy nasze cele oraz wzmocnimy osobiste. rodzinne i zawodowe relacje oraz poczucie wł

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.7


Grundwortschatz Recht. Niemiecki dla prawników

Autor: Małgorzata Grabowska

Język niemiecki

Poziom C1

Podręcznik jest przeznaczony dla osób. które osiągnęły już określony stopień znajomości języka niemieckiego. jednakże dla potrzeb własnych lub zawodowych chcą uzupełnić swoją naukę o dodatkowe materiały do ćwiczeń zarówno gramatycznych. jak i leksykalnych. Książka pomoże w pogłębieniu znajomości niemieckiego o dodatkowe słownictwo prawnicze oraz wyrażenia idiomatyczne. Ponadto podręcznik oferuje przykłady korespondencji oraz stanowi impuls do pracy własnej nad językiem niemieckim oraz fachowym słownictwem prawniczym.

***

Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka. długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wyk

:

Cena:frédéric beigbeder, uwiklani, niacyna b3 w leczeniu, sztuka kochania pdf, halina zgółkowa, bruno kreisky, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook, historia pomocy społecznej pdf, wypożyczalnia książek online, cykl o chyłce, mój anioł – e.p. may, na zdrowie porady dr górnickiej pdf, lolek adam wajrak, psychiatria podręcznik, gdy na morzu…