ISBN

9788377794999: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wielkie-nadzieje-charles-dickens-134465u

Cena:


Rak pęcherzyka żółciowego

Autor: Marek Krawczyk

Monografia przygotowana przez doświadczonych i wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki kliniczne w Polsce.

W publikacji zaprezentowano aktualną wiedzę z zakresu epidemiologii i etiologii nowotworu oraz omówiono objawy kliniczne i stosowane metody diagnostyki obrazowej. Oddzielne rozdziały poświęcono laparoskopowemu i chirurgicznemu leczeniu nowotworu oraz leczeniu wspomagającemu. W monografii znalazły się także zagadnienia dotyczących leczenia paliatywnego oraz opieki paliatywnej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189kontratyp mroz, sapiens od zwierząt do bogów mobi chomikuj, bezpieczeństwo pdf, eliksir życia, nioh trofea, członkowie rodziny po angielsku ćwiczenia pdf, tokimeki, stylo fantome, dura mobi, czasopisma online pdf, magdalena saganiak, sekret którego nie zdradzę pdf, złota klatka pdf, wielka historia polski fogra…