Na weekend czy na zawsze?

Autor: Sue MacKay

Rodzice Kelli marzą. by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym sięślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli. doktor Mac Taylor. proponuje. że pojedzie z nią na ślub jako jej narzeczony. Między obojgiem od pewnego czasu iskrzy. Podczas trwającej trzy dni uroczystości na pięknej nowozelandzkiej wyspie Mac i Kelli przeżywają szalony romans. Kelli zakochuje się w Macu. ma wrażenie. że on dla niej także stracił głowę. Ale po powrocie do Auckland Mac zachowuje się tak. jakby nic się nie wydarzyło…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Adonais

Autor: Percy Bysshe Shelley

Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition. Adonais – utwór angielskiego poety romantycznego Percy’ego Bysshe Shelleya. będący elegią na cześć młodo zmarłego Johna Keatsa. opublikowany w 1821. Poemat jest napisany strofą spenserowską. czyli zwrotką dziewięciowersową rymowaną ababbcbcc. Składa się z pięćdziesięciu pięciu takich strof. Na język polski utwór przełożył Jan Kasprowicz. A oto fragment z przedmowy: John Keats umarł w Rzymie. na suchoty. w dwudziestym czwartym roku życia. dnia 27 grudnia 1820 i pochowany został na romantycznym i samotnym cmentarzu protestantów tego miasta. u stóp piramidy. będącej grobem Cestiusza. w pobliżu murów i baszt. obecnie rozpadłych. a które ongi okalały Rzym starożytny.  Cmentarz je

11.5: https://woblink.com/ebook/przypadki-robinsona-kruzoe-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-daniel-defoe-140381u

Cena:bieguni o czym jest, trylogia husycka pdf, korona krolestwa polskiego, dekadent, burza szekspir cytaty, angielski w tłumaczeniach phrasal verbs pdf, kopciuszek perrault pdf, lisza, rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, jak pozbyć się pasożytów z mózgu, książka coco chanel, afera podsluchowa, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, tomasz zalega, tyrmand zły, imię róży audiobook, slack pobierz…