Winny czy niewinny? Prawdziwe i fałszywe poczucie winy

Autor: Will van der Hart

Will van der Hart i Rob Waller. umiejętnie łącząc osiągnięcia współczesnej teologii i psychologii z głębokim duszpasterskim oraz klinicznym doświadczeniem. dedykują swoją książkę wszystkim zmagającym się z poczuciem winy. Z niezwykłą wrażliwością i mądrością proponują nam odróżnienie prawdziwego poczucia winy. które wiedzie do krzyża Chrystusa i przyjaźni z Bogiem. od fałszywego. które niszczy. dokucza. prowadząc do dręczących wyrzutów sumienia. Ich rady są głębokie i wnikliwe. a przy tym bardzo praktyczne.

Ta książka jest jak drogowskaz. wyznaczający właściwy kierunek do lepszego miejsca – miejsca wewnętrznej wolności.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


ISBN

978-83-7515-498-6: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/wygraj-z-cukrem-patrik-olsson-lars-erik-litsfeldt-130065u

Cena: Lars-Erik Litsfeldt


Śladami Emmy

Autor: Wendy Walker

Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie. na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie. odkrywa relacje. w których naruszane są granice. a kontrolę sprawuje narcystyczny rodzic. Powrót jednej z sióstr może zwiastować dramatyczne wydarzenia.

Autorka bawi się z czytelnikiem w kotka i myszkę. Z każdym rozdziałem wychodzą na jaw kolejne warstwy historii i gdy tylko wydaje nam się. że już wiemy. kto jest złoczyńcą. a kto ofiarą. Walker zmusza nas. byśmy zastanowili się nad tym jeszcze raz. Zapadający w pamięć. świetny thriller.

Amazon Book Review

Zakręcony thriller. który zmusza czytelników do ciągłego zgadywania.

The New York Times

W tym wciągającym thrillerze psychologicznym Walker pokazuje. w jaki sposób narcystyczna. egocentryczna matka może wywierać wpływ na dzieci. Obraz ten pogłębia się z każdym rozdziałem. aż do szokującego finału.

Publishers Weekly

Wendy Walker pracowała jako adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i doradca ds. inwestycji. Jej pierwszy thriller Nie wszystko zostało zapomniane stał się międzynarodowym bestsellerem. a prawa do ekranizacji filmowej sprzedano Reese Witherspoon oraz Warner Brothers. Wendy mieszka w Connecticut. gdzie zajmuje się wychowywaniem trzech synów i pisaniem kolejnej powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Pierścionek z cyrkonią

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią„ to opowieść o młodzieńczej miłości. która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.

Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967. gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum. a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008. kiedy spotykają się przypadkowo. już — jak to się mawia — jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca. a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym. jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój… Ten stan psychiczne

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


Star Force. Tom 8. Szturm

Autor: B.V. Larson

Siły Gwiezdne podejmują wyprawę do Układu Słonecznego. chcąc wyzwolić ludzkość spod okrutnej dyktatury imperatora Crowa. Zanosi się na wojnę domową na wielką skalę. jednak do gry wkraczają Niebiescy. a ich okręt nie przypomina niczego. z czym Riggs i jego ludzie zetknęli się do tej pory. Nowy rodzaj broni stworzyły też Siły Imperialne – niesamowite cyborgi okazują się niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Pułkownik Riggs musi podjąć kilka trudnych decyzji. a jego oficerowie często mają odmienne zdanie.

Jak zakończy się ten trójstronny konflikt? Czy Siły Gwiezdne mają szansę przetrwać tę zawieruchę? 

To już ósmy tom bestsellerowej serii B.V. Larsona. zwanego królem Amazona.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Sejf

Autor: Ryan Gattis

Elektryzująca powieść gangsterska. która sprawia. że serce bije mocniej.

Paula Hawniks. autorka „Dziewczyny z pociągu”

Kiedy kradniesz czyjeś pieniądze. jedno jest pewne: ich właściciel zrobi wszystko. żeby cię dopaść.

Ricky Mendoza naprawdę bardzo się stara żyć uczciwie. Zarabia rozbrajaniem sejfów na zlecenie organów ścigania. Mógłby zapewne robić to w spokoju do końca swych dni. gdyby nie fakt. że najważniejsza dla niego osoba wpakowała się w poważne tarapaty finansowe. Mendoza nie zawaha się przed niczym. by ją uratować.

Rudy Reyes handluje narkotykami w najgorszych dzielnicach Los Angeles. Kiedy Mednoza obrabia sejf należący do jego szefa. głównym celem gangstera jest dopaść winowajcę. I postarać się. aby przy okazji nie ujawnić swojej prawdziwej tożsamości…

Rozpoczyna się niebezpieczna gra. w której stawką jest coś znacznie cenniejszego niż pieniądze – życie najbliższych. Ale czy w brutalnym świecie mafijnych porachunków jest jeszcze miejsce na moralność i miłość?

Ryan Gattis – autor uznanego „Miasta gniewu”. W swoich książkach opisuje ciemne zaułki Los Angeles. świat gangsterów. dociera tam. gdzie inni nie mogą albo nie chcą. Wierny swoim przekonaniom. za każdym razem bardzo solidnie wykonuje research. nigdy nie zdradzając swoich źródeł i informatorów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99teoria urbanistyki w projektowaniu i planowaniu miast pdf, alda sigmundsdóttir, hanna krall zdążyć przed panem bogiem, "zdrada scenarzystów", fiszek rekin, słownik psychologiczny, grywalizacja tkaczyk, nie licząc, krystyna kłosińska, dzieci z bullerbyn darmowy pdf, kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, gta 5 traktaty epsilonu, piotr kostrzewa, fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i spa, agnieszka legucka, jacek pałka, starożytność charakterystyka epoki, podstawy rysunku pdf, bajki violety, dyrektor firmy jako lean menadżer pdf, sprawdzian przyroda klasa 4…