ISBN

9788307034348: Wydawnictwo

Format

53.15: https://woblink.com/ebook/dziennik-1957-1966-sandor-marai-teresa-worowska-126446u

Cena:


Msza święta

Autor: Adrienne von Speyr

Książeczka Adrienne von Speyr skrywa prawdziwe skarby. Szwajcarska autorka dokonała w niej tego. czego tak bardzo brakuje współczesnemu uczestnikowi liturgii Eucharystii. Ożywiła rytuał. który przez wielokrotne powtarzanie zatraca świeżość i powszednieje. mimo że wyraża najgłębsze i najbardziej żywotne prawdy wiary. Niewielkie zaangażowanie uczestników. którzy w trakcie celebracji walczą o utrzymanie uwagi. zdaje się prowokować duszpasterzy do uatrakcyjniania formy. tak by w zużyte ceremonie tchnąć nowy entuzjazm. Tymczasem zwycięstwo w walce ze spowszednieniem nabożeństwa leży nie w zmianie form. a w odczytaniu duchowej treści Eucharystii.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


ISBN

9788365994011: Wydawnictwo

Książka bezpośrednio odnosi się do 100 rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom. Przyjęta forma. określona tytułem „Jej opowieści”. oddaje w pierwszym rzędzie głos bohaterkom historii: obszernie cytowane są teksty programowe i wspomnieniowe aktywistek ruchu feministycznego tworzącego się na przełomie XIX i XX w. Opowieści dotyczą przede wszystkim środowiska tworzącego Związek Równouprawnienia Kobiet. a później Ligę Kobiet Pogotowia Wojennego. nie brak jednak odniesień do aktywności pań związanych z innymi środowiskami politycznymi. Pierwszoplanowymi bohaterkami są: Paulina Kuczalska-Reischmit. Maria Dulębianka. Kazimiera Bujwidowa. Zofia Daszyńska-Golińska. Justyna Budzińska-Tylicka. Zofia Moraczewska. Gabriela Balicka.

Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie. czy walka o prawa wybo

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


ISBN

9788380534346: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/happy-food-przez-zoladek-do-szczescia-niklas-ekstedt-henrik-ennart-127347u

Cena: Henrik Ennart


Amber

Format: EPUB.MOBI

38.8

1:

Cena:skandal w bohemii, harvey karp najszczęśliwsze niemowlę w okolicy pdf, netflix żmijowisko, wypożyczalnia książek online, białas dziewczyna, płeć kulturowa, fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i spa pdf, różowa czekolada paufer, kamil czaja, proces pielegnowania pediatria, juliusz słowacki w pamiętniku zofii bobrówny, bez ograniczen, streszczenie ani z zielonego wzgorza, adam sulich, narod zydowski…