ISBN

9788381373333: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiak


Z rozmyślań próżniaka. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jerome K. Jerome

Eseje angielskiego pisarza to przede wszystkim zbiór celnych i humorystycznych spostrzeżeń dotyczących najróżniejszych dziedzin życia; dzieci. zegarów czy choćby nawet psów i kotów. Mimo upływu ponad stu lat uwagi Jerome’a wciąż wydają się aktualne i nadal budzą szczery śmiech. Jest to druga opublikowana powieść tego autora; przyniosła mu rozgłos i reputację pisarza znakomicie oddającego istotę angielskiego humoru. Warto sięgnąć po to krótkie dzieło i sprawdzić. czy refleksje Jerome’a rzeczywiście są ponadczasowe. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawni

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


ISBN

9788381191616: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/inny-aleksandra-j-starostecka-135146u

Cena:horror pl, piotr cegłowski, piosenko, małgorzata świtała wiek, mała księżniczka pdf, maciej mróz, libra pl, messi biografia, eliot aronson, analiza matematyczna krysicki, kazimierz bartoszewicz, pierwsze starcie vladimir wolff, wirus paniki, obliczanie dawek leków przykłady, książka kucharska dla diabetyków, czasy w niemieckim, gotowi na start pat flynn…