Jak rowery mogą uratować świat

Autor: Peter Walker

Wbrew temu. co mógłby sugerować tytuł. książka Petera Walkera charakteryzuje się całkowitym brakiem jakiejkolwiek ideologii – napisał o książce Olivier Schneider. Prezes Francuskiej Federacji Rowerzystów. Przez większą część XX wieku wydawało się. że rower jest wynalazkiem. który prędzej czy później odejdzie do lamusa. oddając pola masowej motoryzacji. ewentualnie pozostanie tylko atrybutem ubranych w lycrę fanów sportu. Dla wielu ludzi powrót do rowerów jako codziennego środka transportu w miastach – który jest faktem – wciąż wydaje się czymś trudnym do wyobrażenia. Właśnie o tym niezwykłym fenomenie traktuje książka Petera Walkera. Autor to powszechnie znany w Wielkiej Brytanii komentator polityczny dziennika „The Guardian” i jednocześnie zapalony użyt

https://woblink.com/product-publication/download/136853/pdf: 1

Cena:


Mąż na liście życzeń

Autor: Maya Blake

Sienna Newman od roku jest kochanką swojego szefa. Emiliana Castillo. Podczas tygodniowego pobytu Emiliana w rodzinnej Argentynie. Sienna uświadamia sobie. jak bardzo jej na nim zależy. i postanawia mu to wyznać. Jednak Emiliano po powrocie zachowuje się dziwnie. Sienna czuje. że coś jest nie tak. Nazajutrz znajduje w gazecie wiadomość o jego zaręczynach…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Format

EPUB.MOBI: 136507

https://woblink.com/ebook/terrorysta-jozef-pilsudski-michal-wojcik-136507u

Autor: Michał Wójcik

Cena:nienormalny stan rzeczy, michał rusinek niedorajda, ebook free, agnieszka szczepanska, sharon kendrick, po godzinach ludka skrzydlewska pdf, krzyżówki dla dzieci 7-12 lat, poemat słowackiego, przepowiednie krolowej saby, jak mówić żeby maluchy nas słuchały pdf chomikuj, ryba latajaca, michał strzelecki, witaj karolciu pdf, slup ognia, żydowski kalendarz, piraci z karaibów: na krańcu świata, rodzina połanieckich online 04…