Zmień perspektywę i otwórz się na innych

Autor: The Arbinger Institute

Postawa ma wpływ na dokonywane wybory oraz na skuteczność podejmowanych działań. W tej książce znajdziesz konkretne wskazówki umożliwiające dokonywanie zmiany postawy u poszczególnych osób. w zespołach. rodzinach i w całych organizacjach.

Borykając się z własnym brakiem skuteczności czy niezadowalającymi wynikami firmy. większość z nas instynktownie sięga po doraźne środki zaradcze. nie koncentrując się na postawie. która stanowi sedno większości naszych problemów. Książka Zmień perspektywę i otwórz się na innych za sprawą prawdziwych opowieści oraz prostych. lecz głęboko przemyślanych narzędzi i wskazówek umożliwia nam. zarówno na poziomie indywidualnym. jak i organizacyjnym. dokonanie jedynej zmiany. jaka p

39.9: https://woblink.com/ebook/business-english-jak-pisac-skutecznie-po-angielsku-fiona-talbot-137435u

Cena:


ISBN

9788381373999: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/potrac

Cena:


Najciekawsze orzeczenia Sądu Najwyższego z 2018 r. z komentarzem

Autor: dr Aneta Olędzka

Publikacja przedstawia najważniejsze orzeczenia Sądu Najwyższego wydane w 2018 r. Zawiera ich opis oraz wnioski i skutki jakie wprowadzają dla pracodawców. W publikacji zostały omówione wyroki dotyczące m.in.

– podlegania ubezpieczeniom społecznym.

– rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia.

– kary umownej w umowie o zakazie konkurencji.

– ryczałtów za noclegi w podróży służbowej.

– nierównego traktowania w zatrudnieniu.

Publikacja zawiera również wykaz pozostałych orzeczeń Sądu Najwyższego jakie zostały wydane w 2018 r.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9


I tak wygrasz

Autor: Jeffrey Archer

Powieść niczym Kane i Abel. trzyma czytelnika w szachu od pierwszej do ostatniej strony!

Jeffrey Archer zakończył sagę o rodzinie Cliftonów i zabrał czytelnika w niezwykłą podróż w poszukiwania przeznaczenia i przeszłości.

Leningrad 1968. Aleksandr i Władimir marzą o wielkiej przyszłości – każdy na swoją miarę. Kiedy ojciec tego pierwszego zostaje zgładzony przez KGB za to. że próbował utworzyć niezależny związek zawodowy. wszystkie marzenia chłopca wydają się stracone. A jednak wraz z matką podejmuje desperacką próbę ucieczki z ZSRR. Czy powinni wsiąść na statek płynący do Stanów Zjednoczonych czy do Wielkiej Brytanii? O tym decyduje rzut monetą…

W tej niezwykłej opowieści przemierzamy dwa kontynenty. podążając za porażkami i zwycięstwami Aleksandra. który próbuje podbić swój nowy świat. I musi upłynąć trzydzieści lat. by on sam odkrył. gdzie leży jego przeznaczenie. i stawił czoło przeszłości. którą pozostawił w Rosji.

Jeffrey Archer. ten niezwykły gawędziarz. wraca z powieścią wręcz zniewalającą. która trzyma w napięciu jak niegdyś jego Kane i Abel. – Joanna Lumley

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Domino śmierci

Autor: Jonas Moström

Ordynator Erik Jensen w niewyjaśniony sposób znika w podziemnym przejściu szpitala Sundsvall w czasie nocnego dyżuru. Komisarz Johan Axberg szybko łączy to ze sprawą psychiatry Thomasa Hoffmana. który zniknął bez śladu w tym samym miejscu trzy dni wcześniej. Kiedy zmasakrowane ciało Hoffmana zostaje znalezione w lesie. wszystko wskazuje na to. że był więziony. a potem brutalnie zamordowany. Zarówno w przypadku Hoffmana. jak i Jensena morderca pozostawił kostkę domina. Policja z Sundsvall prosi o pomoc grupę profilerów z Krajowej Policji Kryminalnej. ale psychiatra Nathalie Svensson się waha. Ma za sobą wiele traumatycznych przeżyć i przede wszystkim potrzebuje ciszy i spokoju w domu w Uppsali.

Kiedy jednak wychodzi na jaw. że jej siostra jako ostatnia widziała Erika Jensena żywego. Nathalie postanawia przyjąć zlecenie. Rozpoczyna się polowanie na człowieka odczuwającego przymus zabijania. Należy znaleźć Erika Jensena zanim będzie za późno. Czy w kolejce czeka więcej ofiar? I przede wszystkim: co oznaczają kostki domina?

‚Domino śmierci’ to druga książka z serii o Nathalie Svensson.

Proza Jonasa Moströma jest energiczna. inteligentna. trafia w punkt i nigdy nie traci intensywności. Zmusza czytelnika do zarwania nocy. a świt. który nastaje potem nie ma już tego światła. którego się spodziewaliśmy.

Arne Dahl

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788381292740: Wydawnictwo

Format

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:


Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


ISBN

9788395260636: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/druga-ksiega-dzungli-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-rudyard-kipling-137819u

Cena:


Love Line II

Autor: Nina Reichter

Bethany McCallum chciałaby. aby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy to możliwe. skoro jej ukochany. Matthew Hansen. za kilka miesięcy bierze ślub z córką magnata medialnego. były mąż chce powrotu. a w dodatku nowa praca w „Newsweeku” zaczyna się od szantażu. za którego sprawą Bethany i Matt są zmuszeni współpracować ściślej niż kiedykolwiek wcześniej?

Czy zawodowa relacja będzie funkcjonować. skoro oboje zdają sobie sprawę z napięcia. jakie pojawia się między nimi?

I czy profesjonalizm wystarczy. aby zachowali dystans?

Gdy tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw. może się okazać. że stare grzechy mają długie cienie.

Czy za ich sprawą miłość… zyska niespodziewanego sojusznika?

Wspaniali bohaterowie i wartkie dial

11.5: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-137827u

Cena:dragon age inkwizycja podniebna twierdza, grey pdf, pedagogika ogólna pdf, pani einstein chomikuj, idealna dziewczyna pdf, farmakognozja pdf, teoria polityki, fighting temptation pdf, leon wachholz, ksiązki pdf, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, rozmówki hiszpańskie pdf, kimberley freeman, charakterystyka józefa k, henryk pająk pdf, masa książka pdf, zula pobierz…