KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

9.9

1:

Cena:


ISBN

9788320822885: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/logistyka-zwrotna-produktow-niepelnowartosciowych-w-zarzadzaniu-przedsiebiorstwami-produkcyjnymi-marta-starostka-patyk-28367u

Cena:


Borderline: Autoterapia. czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii

Autor: Anka Mrówczyńska

„Borderline: Autoterapia. czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii” Anki Mrówczyńskiej to książka autobiograficzna.

Autorka zadebiutowała dziennikiem „Młody bóg z pętlą na szyi”. w którym zdaje relację z blisko sześciotygodniowego pobytu na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego. Książka okazała się sukcesem polecanym przez czołowe portale i magazyny psychologiczne oraz psychiatryczne. Tym razem autorka pokazała. że potrafi nie tylko bardzo realistycznie opisać swoje życie wewnętrzne i ogrom cierpienia. jakiego doświadcza. Ma również ogromny dystans do siebie i swoich problemów. Cięty. autoironiczny język jednej z bohaterek – Autorki. konstruktywnie wyraża złość na samą sieb

26.99: https://woblink.com/ebook/zgubna-trucizna-katarzyna-kwiatkowska-28947u

Cena:


Przygody K

Autor: Krzysztof Gedroyć

‚Przygody K’ są zaskakującą opowieścią o najzwyklejszej rzeczywistości. Bohaterowie niespodziewanie pojawiają się i znikają. żyją w świecie porwanym. składającym się z porozrzucanych skrawków obrazów. kręcących się na wietrze. w niezrozumiałej i doskwierającej rzeczywistości. z której nie ma wyjścia. K pragnie pozbyć się egotycznej tożsamości. szuka miejsc. leżących „poza zasadą ego”…

Takie przewartościowanie jest krokiem w stronę wolności wewnętrznej. osobistej. pogodnej – wyzwalającej od megalomanii. samouwielbienia i chełpliwości. Od siebie. Nie ma tu moralizowania. ideologizowania lub wysnuwania ocen. Rzecz jest zabawna i poważna zarazem. I literacka w świetnym stylu.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 14.25


English for Laboratory Diagnosticians. Unit 5/ Appendix 5

Autor: Anna Kierczak

ROZDZIAŁ 5 Z PUBLIKACJI PT. ‚ENGLISH FOR LABORATORY DIAGNOSTICIANS’ AUTOR ANNA W. KIERCZAK. English for Laboratory Diagnosticians to nowoczesny podręcznik oparty na oryginalnych fachowych tekstach anglojęzycznych skierowany do osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie średnim.

Treść leksykalna książki skorelowana jest z podstawowymi wiadomościami z praktyki zawodowej diagnosty laboratoryjnego. Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. rozwijają umiejętności rozumienia tekstu czytanego z kluczem oraz przykłady dialogów z zakresu tematyki zawodowej zawierają współczesne słownictwo i zwroty zawodowe zarówno z języka potocznego. jak i oficjalnego.

W książce znalazły się także apendyksy z tabelami językowymi i wskazó

https://woblink.com/product-publication/download/29258/epub: 1

Cena:doktor proktor i wanna czasu, guillermo arriaga, ekonomia i zarządzanie, ukochana żona mahometa, nijakowski, clausewitz o wojnie, controlling finansowy w przedsiębiorstwie, prof. w. julian korab-karpowicz, tomb raider 3 solucja, piekara płomień i krzyż tom 2, nowoczesne metody zarządzania, ksiega milosci, test wechslera dla dzieci, magdalena witkiewicz pdf, kłyszejko stefanowicz ćwiczenia z biochemii pdf, itstart…