Siedem minut w niebie

Autor: Eloisa James

Eugenia Snowe kochała raz – wielką gorącą miłością. Jest przekonana. że już więcej nikogo nie pokocha. Całkowicie poświęciła się pracy. choć to zajęcie nietypowe dla damy z jej sfery. Eugenia prowadzi bowiem renomowaną agencję guwernantek.

Lecz oto w drzwiach jej gabinetu staje Edward Reeve. arogancki syn hrabiego i genialny wynalazca. Chce mieć guwernantkę dla swego rodzeństwa i… chce mieć Eugenię dla siebie….

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


ISBN

9788366074545: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/amulet-jasminy-adrianna-trzepiota-126120u

Cena:


Krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 67 krzyżówek dla dzieci w wieku 7-10 lat. Każda krzyżówka zawiera różnorodne tematycznie zadania. Dla ułatwienia. w każdym haśle wpisana jest jedna litera. Zatem z powodzeniem poradzi sobie z nimi każdy mały miłośnik łamigłówek.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788395022432: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/u-podnoza-szczytow-bressa-zbigniew-126573u

Cena:


Powiedz. że jesteś moja

Autor: Elisabeth Noreback

Każdy myśli. że umarła.

Ty wiesz. że żyje.

Ktoś robi wszystko. żeby ukryć prawdę.

Gdyby twoja roczna córka zaginęła. czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później?

Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny. który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego –

prawa do wydania sprzedano do kilkudziesięciu krajów.

Przekonaj. się. dlaczego!

‚Autorka trzyma czytelnika w bezustannym napięciu i uwalnia go z rozedrganym z emocji sercem dopiero po ostatniej stronie książki’.

BOGFIDUSEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31bartosz scheuer, przewartościowanie wartości, queen. królewska historia, walerian słomka, jestem franky kolorowanka, co słonko widziało maria konopnicka, ziarno i krew, rodzina borgiów puzo, ebooki darmowe, victor hugo książki, chyłka umorzenie pdf, komemtator, kuba syndrom wyspy, audiobook szewczyk dratewka, plastusiowy pamiętnik lektura, nik pierumow pierścień mroku, pinokio carlo collodi pdf…