1

:

:

Cena:


Strażnik rzeczy zagubionych

Autor: Ruth Hogan

Pełna magii i humoru powieść o tym. że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony.

O sile przyjaźni i miłości. o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach. które należą się każdemu.

Starzejący się pisarz. Anthony Peardew. po śmierci ukochanej żony zaczyna zbierać i katalogować przedmioty zgubione przez innych. Jego pierwszym zaskakującym znaleziskiem jest puszka po ciasteczkach z ludzkimi szczątkami. pozostawiona w pociągu. Czując. że ma coraz mniej czasu. przekazuje w testamencie swojej zaufanej asystentce Laurze osobliwą kolekcję wraz ze szczególnym zadaniem – kobieta ma oddać odnalezione przez niego przedmioty ich właścicielom. W wypełnieniu tego pozornie niewykonalnego zadania pomaga jej ogrodnik Freddy. a także Sunshine. urocza dziewiętnastolatka z zespołem Downa. która przejawia wyjątkowe zdolności w odgadywaniu. skąd pochodzą przedmioty. Nikt nie przypuszcza. jaką lawinę nieprzewidzianych zdarzeń uruchomi to nietypowe ostatnie życzenie Strażnika rzeczy zagubionych.

Jednocześnie w domu coraz silniej zaznacza swoją obecność duch żony pisarza – Theresy. która także próbuje przekazać swoją ostatnią wolę…

Powieść Ruth Hogan docenili dziennikarze. wydawcy i czytelnicy na całym świecie – została bestsellerem „The Sunday Times”. a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do prawie 30 krajów. Tylko w samej Wielkiej Brytanii kupiono ponad 500 tysięcy egzemplarzy.

Jeśli lubisz klimaty z La La Land. zakochasz się w powieści Ruth Hogan!

Ruth Hogan – studiowała anglistykę na University of London. Przez 10 lat pracowała w dziale HR w administracji publicznej. Po wypadku samochodowym. a później po przejściu terapii nowotworowej. zajęła się pisaniem. Mieszka w wiktoriańskiej willi z mężem i psami. lubi kolekcjonować drobiazgi. The Keeper of Lost Things (2016) jest jej debiutancką powieścią.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Kroniki opętanej

Autor: Artur Nowak

Jej nowi opiekunowie. nie rozumiejąc. że dziewczyna mierzy się z traumą. postanawiają zasięgnąć pomocy „specjalisty” – znajomego księdza egzorcysty. któremu w terapii pomaga trzech osiłków. Marta zostaje uznana za opętaną przez Szatana…

W Polsce. gdzie coraz więcej dzieci mierzy się z zaburzeniami psychicznymi. dostęp do profesjonalnej opieki jest trudny. a egzorcystów coraz więcej. ta zainspirowana faktami historia mogłaby się przydarzyć niejednej nastolatce. Marta miała pecha. że trafiło na nią.

Kroniki opętanej to odważny thriller obyczajowy oraz wstrząsająca historia. pokazująca. co nam grozi w świecie. którym rządzą kapłani.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/127916/epub

1:

:

Cena:


Prawo a medycyna

Autor: Jacek Sobczak

Oddawane do rąk Czytelników opracowanie jest zbiorem tekstów poświęconych różnym aspektom prawa medycznego. Z natury rzeczy. z uwagi na zainteresowania autora. odnoszą się one z jednej strony do problematyki styku prawa medycznego z zagadnieniami obejmującymi ochronę danych osobowych i wykorzystywanie informacji. z drugiej natomiast prawa człowieka. w szczególności te ich aspekty. które dotyczą pacjentów i lekarzy. Przedstawiciele obu tych grup częstokroć nie zdają sobie sprawy z tego. jak ściśle obie te sfery są ze sobą powiązane. jak bardzo jedna drugą warunkuje.

/fragment Wstępu/

Prof. zw. dr hab. nauk prawnych Jacek Sobczak. kierownik Katedry Prawa Ochrony Własności Intelekt

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5napoleon hill pdf, aleksandra szymczyk, ekonomia i zarządzanie, agata juruć, fuhrman, wągrowska, atlas anatomiczny pdf za darmo, prawa socjalne, stosunki bilateralne, jarosław rybski, dźwięk bąka mp3, ksiązki olgi tokarczuk, hillman james, nauka angielskiego ze słuchu mp3, zarządzanie finansami pdf, kryształy czasu pdf, słownik symboli online pwn, kodeks imdg pdf, osho książki, kolejne 365 dni online, diablęta z hallstead hall, susan cain ciszej proszę…